SON DAKİKA

DENİZLİ’DE SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Bu haber 25 Aralık 2019 - 7:59 'de eklendi ve 30 views kez görüntülendi.

Azerbaycan’dan Denizli’ye şifa bulmaya gelen Zulfiya Mahmudova, iki doktorun başarılı operasyonuyla sağlığına kavuştu. Daha önce memleketi Azerbaycan’da 3 kez ameliyat olan Mahmudova, artan ağrıları ile geldiği Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nden sağlığı yerinde ve mutlu ayrıldı.

Azerbaycan’da yaşayan Zulfiya Mahmudova, şiddetli ağrılarının tedavisi için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi doktorlarını tercih etti. Azerbaycan’da geçirdiği ameliyatlardan sonra ağrıları artan ve Türk doktorları araştıran genç kadın, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya ile Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Kenan Akbaş’ın uyguladığı tedaviler ile sağlığına kavuştu.

Mahmudova’nın daha önce geçirdiği ameliyatlara bağlı olarak karın bölgesinde çıkan fıtığı onaran Genel Cerrahi ve Obezite Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya, ardından iki ameliyat daha gerçekleştirdi. Mahmudova’nın safra kesesinde bulunan taşlardan ve apandistinde oluşan ödemden dolayı ağrılarının arttığını tespit eden Dr. Kaya, ameliyat ile genç kadının hem apandistini hem de safra kesesini aldı. Mahmudova’nın zamanla geçirdiği ameliyatlara bağlı olarak karnında oluşan ve sarkmaya neden olan cilt altı yağlar ise Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kenan Akbaş tarafından alındı. Dr. Akbaş’ın gerçekleştirdiği karın germe ameliyatı sonrası Mahmudova, 4 kg zayıflayarak daha sağlıklı ve düzgün bir karına sahip oldu.

Türkiye’ye gelmeden önce her iki doktoru da araştırdığını ve alanında başarılı doktorlar olduğu için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ni tercih ettiğini dile getiren Mahmudova, “Doktorum Özgür Bey’e ve Kenan Bey’e çok teşekkür ediyorum sayelerinde uzun zamandır çektiğim ağrılardan kurtuldum. Hem iyi bir görünüme hem de sağlığıma kavuştum”  dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com