SON DAKİKA

AVRUPA’DA KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN İNANILMAZ 15 KÖY (24.12.2019)

Bu haber 24 Aralık 2019 - 8:25 'de eklendi ve 43 views kez görüntülendi.
960x100 px

Avrupa’ya giden çoğu turist bu yerlerde ön plana çıkmış olan ve artık basmakalıplaşmış olan yerlere giderek dünyanın gizli harikalarına erişmekten kendini alıkoyar. Türkiye’de gezecek yer bırakmadıysanız şimdi sırada AVrupa’nın bilinmedik köyleri var. Ancak biz sizin için bu listemizde Avrupa’ya gittiğinizde hiç de basmakalıp olmayan yerleri ziyaret edip, yeni deneyimler kazanmanız açısından bir liste hazırladık. Bu liste ile seyahatiniz sırasında siz de size sunulan ayrıcalıkların farkına varacaksınız.

KEŞFEDİLMEMİŞ 15 KÖY
(Montenegro – Kotor, Bolgheri – İtalya, Staufen im Breisgau – Almanya, Lavenham – İngiltere, Aberdour – İskoçya, Norcia – İtalya, Roundstone – İrlanda, Chassignolles – Fransa, Folégandros – Yunanistan, Getaria – İspanya,Marvão – Portekiz, Terschelling – Hollanda, Tisvildeleje – Danimarka, Arild – İsveç, Hellnar – İzlanda)

Sizin için yukarıda Avrupa’nın farklı kesimlerindeki ilgi çekici köyleri listeledik. Avrupa’yı ziyaret ettiğinizde bu köylere de giderek seyahatinizi olağan yapısından çıkararak ona renk katabilirsiniz. Günümüzde her ne kadar bu tip yerlere yapılan ziyaretler pek yoğunlukta olmasa da siz seyahat programınızda bir değişiklik yaparak gideceğiniz rotaları çeşitlendirebilirsiniz.

(24.12.2019)

Binnur Olcaytürkan
Binnur Olcaytürkanbinnurolcayturk@hezmitgazetesi.com.tr
http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com