SON DAKİKA

ÖZTÜRK SAĞLIK ÇALIŞANLARININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Bu haber 19 Aralık 2019 - 12:45 'de eklendi ve 10 views kez görüntülendi.
960x100 px

İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, İlçe ziyaretlerine devam ediyor. Öztürk, planlanan 2 ayrı projeyle ilgili müjdeler ile gittiği Tavas İlçesi’nde yerinde değerlendirmelerde bulundu.

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İbrahim Emreoğlu ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Aytekin Polat’ın eşlik ettiği ziyaretlerde ilk olarak Tavas Devlet Hastanesi’ne giden İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, hastanede görevli hekimler ile bir araya geldi, talep ve ihtiyaçlar konusunda görüşlerini dinledi. Daha sonra Hastane Başhekimi Uz. Dr. İlker Yiğit tarafından yürütülen hizmetler ile ilgili sunumunu dinleyen Öztürk,  hastanede yeni hizmete açılacak olan Diyaliz Merkezinin tadilat çalışmalarını yerinde değerlendirdi.

Hastanenin ardından İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Aile Sağlığı Merkezini ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Rabia Durkal’dan İlçe sağlık tesislerinin durumu hakkında bilgi aldı, çalışanlar ile görüştü. Tavas İlçesi’ne yapılacak olan Sağlıklı Hayat Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü projeleri üzerinde İlçe Sağlık Müdürü ve aile hekimleri ile görüş alışverişinde bulundu, hastalar ile sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Son olarak Tavas 1 Nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret eden Öztürk, istasyonu yerinde inceledi, çalışanlar ile görüşerek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com