SON DAKİKA

CERRAHİ’DEN MUHTEŞEM KUTLAMA

Bu haber 10 Aralık 2019 - 10:44 'de eklendi ve 141 views kez görüntülendi.

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi personelleri ve doktorları kuruluş yıl dönümü yemeğinde bir araya geldi. Anemon Otel’de gerçekleşen ve yaklaşık 300 kişinin katıldığı yemekte üçüncü, beşinci ve onuncu yılını dolduran personeller ödüllendirildi. Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’nin yılın yorgunluğunu Anemon Otel’de attı.

“BÖLGENİN FARK YARATAN REFERANS HASTANESİYİZ”

Açılış konuşmasında hastane ile ilgili önemli bilgiler veren Op.Dr. Murat Çelik ”Onkolojik ameliyatların neredeyse tamamı hastanemizde yapılıyor, özellikle Beyin ve Sinir Cerrahisi, Ortopedi ve Genel Cerrahi alanında özellikli ameliyatlar gerçekleştiriyoruz. Kardiyoloji ve KVC ( Kalp ve Damar cerrahisi ile ilgili tüm ameliyatlar) alanındaki uzmanlığımız ile bölgenin referans hastanesi olmayı sürdürüyoruz. Donanımlı, akademik kariyerli doçent ve akademisyen doktorlarımız ile nitelikli cerrahi işlemlere imza atıyoruz. Bu bizim rakiplerimizden ayrıldığımız en önemli noktalardan biri” dedi.

“2020 BİZİM İÇİN YENİLENME VE DİJİTALLEŞME DÖNEMİ “

2020 yılı hedeflerinden de söz eden Çelik,“Hastalarımızın konforu ve memnuniyeti için binamızı yenilemeye başladık, 2020 ayının ortasına kadar sürecek fiziksel bir yinelenme sürecindeyiz. Sağlık teknolojisi alanında dünya standartlarının üzerinde medikal cihaz parkuruna sahibiz. Hastalarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına hastanemizdeki teknik altyapıyı yeniliyor, revizyonlarını gerçekleştiriyoruz. 2020 yılında daha dijital ve teknoloji odaklı bir hastane olacağımızı söyleyebilirim“ dedi.

“YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Sağlık turizmi alanında da çeşitli yatırımlar yaptıklarını dile getiren Çelik, “ Son yıllarda yurtdışından gelen hasta trafiğimiz çok fazla. Özellikle 2019 yılı içerisinde yurtdışından birçok yabancı hastanın teşhis ve tedavisinde doktorlarımız önemli başarılara imza attı. Geçtiğimiz haftalarda Sağlık Turizmi yetki belgesine layık görüldük bu bizim bu konuda doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

“VERGİ REKORTMENLERİ LİSTESİNDE ÜST SIRADAYIZ”

4 yıldır üst üste vergi rekortmenleri listesinde yer alan tek sağlık kuruluşu olduklarını da aktaran Çelik, “Bu yıl yine vergi rekortmenleri listesinde Denizli’de üst sıralardayız. Listeye giren tek sağlık kuruluşuyuz bunun hem gururunu yaşıyoruz. Hem ilimizin hem de ülke ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz” ifadelerini kullandı.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com