SON DAKİKA

AYSİAD 2019 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Bu haber 02 Aralık 2019 - 9:52 'de eklendi ve 49 views kez görüntülendi.

Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği  (AYSİAD) tarafından düzenlenen AYSİAD  14. Ödül töreninde 2019 yılı Hizmet Ödülleri Merkezefendi Kültür ve Sanat Merkezi (MKM)de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Gecede AYSİAD tarafından 17 farklı dalda, 30 kurum ve kişilere ödül verildi.  Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından Denizli’ye hizmet eden, Denizli için çalışan, Tarihe katkıda bulunan kişilerin yaptıkları çalışmaları, ürettikleri projeleri ödüllendirildi.  Ödül törenine  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu katıldı.

Ödül töreninde konuşan AYSİAD Başkanı Mahmut Catlık,” AYSİAD toplumdan gelen talebin sonucu olarak ortaya çıkmış bir sivil toplum kuruluşudur. 170’e yakın üyesi 43 farklı sektörden işletmesi bulunan AYSİAD, kurulduğu 2004 yılından itibaren ülkemiz ve Denizli için bir çok etkinliğe imza attı. Bugün düzenlediğimiz ödül töreninde AYSİAD üyelerimizin spordan kültüre, Denizli’deki işletmelerin kamu kurum ve kuruluşlarının ürettiği bir çok projeye hakim olduğunu gösteren bu ödül töreninde ödül alan tüm kurum kuruluş ve şahıslara Denizli için katkılarından  dolayı teşekkür ederim

AYSİAD’ın fikri hür, vicdanı hür ve öz benliğine bağlı yönetici, sanayici ve işadamları tarafından el birliği güç birliği ve gönül birliği ile kurulmuştur. Türk coğrafyasının yeni ahileri, yani iyi ahlakın doğruluğun, kardeşliğin, yardımseverliğin, kısacası bütün meziyetlerin birleştiği bir sosyo ekonomik düzeni olan AYSİAD’lılar bulundukları yerlerde  kendi AYSİAD’larını bağımsız halde kuracaklardır.

 Adımızın nereden geldiğini unutamayız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi ‘hiç bir şeye ihtiyacımız yok. Yalnız bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak.” diyerek geceye katılanlara, ödül alanlara ve AYSİAD’lılara özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Denizli Büyükşehir  Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin konuşmalarından sonra sahne alan Seviye Okulları öğrencisi  Çağla Yapar davetliler tarafından büyük alkış aldı.

BÜYÜKŞEHİR’E 3 ÖDÜL

AYSİAD tarafından düzenlenen anketler sonucunda Denizli Büyükşehir Belediyesi 3 dalda ödül almaya hak kazandı. Ödülleri Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a AYSİAD Başkanı Mahmut Catlık tarafından takdim edildi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com