SON DAKİKA

AK PARTİ’DE KONGRE SÜRECİ

Bu haber 14 Kasım 2019 - 8:37 'de eklendi ve 36 views kez görüntülendi.

Haber Merkezi

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Denizli İl Koordinatörü Nihat Öztürk ile birlikte, AK Parti Denizli İlçe teşkilatlarında; Ana kademe, kadın ve gençlik kolları, mahalle başkanları, önceki dönem ilçe başkanları, belediye başkanları ve meclis üyeleriyle bir araya gelerek kongre sürecini değerlendirdiler

İl Başkanı Necip Filiz, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek ilçe kongrelerinin görüşüldüğü değerlendirme ve istişare toplantılarına ilişkin açıklamalarda bulundu Filiz “

“ Birlik, Dirlik ve Kardeşlik İçin Yeniden Yollara Düşme Vakti. Denizli İl Koordinatörümüz Nihat Öztürk ile birlikte ilçelerimizde çok verimli toplantılar gerçekleştirdik” dedi.

AK Parti’nin 7. olağan kongre sürecine girildiğini anımsatan Filiz, “Devam eden İlçe ziyaretleri ve toplantılarımızı geçtiğimiz hafta sonu yoğun bir program ile Cumartesi günü sırasıyla Babadağ, Sarayköy, Buldan, Güney, Çal, Bekilli ve Çivril. Pazar günü de Baklan, Çardak, Bozkurt, Honaz ve Çameli İlçelerimiz de gerçekleştirerek tamamladık”dedi.

Filiz açıklamasında “AK Parti’nin en büyük gücü birlik ve bütünlüğüdür. Biz bir aileyiz. dolayısıyla birbirimize davranırken dün olsun, bugün olsun birbirimizi kucaklayacağız. Ülkemizi bugünlere getiren parti olarak milletimizin geleceğe ilişkin beklentilerinin de tek adresi Allah’ın izniyle yine biz olacağız. Bunun için 24 Haziran ve 31 Mart seçim sonuçlarını da göz önünde bulundurarak partimiz ve ülkemiz için en doğru adımları atmakta kararlıyız. Kongrelerimizde bu kararlılığımızın somut tezahürlerini ortaya koyacağız.AK Parti’yi temsil etmek demek, millete hizmetkâr olmak demektir. Bunun yerine, AK Parti’nin kendisine sağladığı gücü millete tepeden bakmak, milleti hiçe saymak, sadece şahsi çıkarlarını korumak için kullanan zihniyetin partimizin çatısı altında yeri yoktur” açıklamasında bulundu.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com