SON DAKİKA

GENÇ KUŞAKLAR OSB’DE BULUŞTU

Bu haber 11 Kasım 2019 - 9:34 'de eklendi ve 44 views kez görüntülendi.


Haber Merkezi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü koordinesinde OSB 2. ve 3.  Jenerasyon genç firma sahipleri ile OSB’de istişare toplantısı yapıldı.

Toplantıya OSB Yönetim Kurulu Başkanı adına Başkan Vekili Necip Filiz, Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Uğurlu, Cemalcan Sirkeci ve OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş katıldı.Katılımın yüksek olduğu istişare toplantısına DOSTEK tanıtım filmiyle başlandı. Ardından OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, DOSTEK Koleji ile ilgili yapılan çalışmaları, Kreş, Arıtma Tesisi, İtfaiye, Elektrik – Enerji çalışmaları, DOHAŞ lojistik ve diğer projelerle ilgili bilgiler sundu.

Daha sonra konuşma yapan Başkan Vekili Necip Filiz, OSB Yönetim Kurulu olarak Organize Sanayi Bölgemizin güçlenmesi, yeni yatırımların yapılması, enerji fiyatlarının düşürülmesi ve her türlü teknolojiyi takip etme konusunda gerekli çalışma ve gayretlerimiz devam etmektedir. Bölgemizde yer alan sanayicilerimizin daha iyi ve ucuz hizmet alabilmesi için üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız. Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu’na seçilerek Denizli’mizi en iyi şekilde temsil etmeye başladık. Geçen hafta OSBÜK Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Denizli’de yaparak Bölgemizi tüm OSB’lere tanıttık. Yapacağımız tüm çalışmalarla birlikte Denizli’mizi hak ettiği seviyeye çıkaracağız.” dedi.

Daha sonra söz alan katılımcılar hem gerçekleştirilen proje ve çalışmalara teşekkür etmek hem de daha iyi bir OSB olmak amacıyla beklentilerini anlattılar. Organize Sanayi Bölgelerinde enerji fiyatlarının OSB dışına göre çok uygun olduğunu ve bunun devam etmesini, yenilenebilir enerji konusunda yeni çalışmaların başlatılmasını, atıkların bertarafı konusunda yapılacak çalışmalar, OSB kavşak battı-çıktı projesinin hızlandırılması, teknik kolej konusunda Avusturya ve Almanya örneklerinin incelenip yeniliklerin kendi teknik kolejimize uygulanması, Menderes nehrinin iyileştirilmesi konusunda neler yapılabileceği konuşuldu. Toplantı sonunda katılımcılar bu tür istişare toplantılarının düzenli periyotlarda yapılması kararını aldılar.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    http://www.buyuksehirhaberi.com
    http://www.satkirala.com
    http://wwwgazetesehir.com