SON DAKİKA

“KİMSE BİZİM KİMLİĞİMİZE SAHİP ÇIKMAYA KALKMASIN”

Bu haber 04 Kasım 2019 - 11:37 'de eklendi ve 67 views kez görüntülendi.

Demokrat Parti Denizli İl Yönetimi Çivril ilçe kongresini gerçekleştirdi. Kongrede konuşan İl Başkanı Aşkın Çelik “Kimse bizim kimliğimize sahip çıkmaya kalkmasın” dedi.

Çivril ilçe kongresinde Muhammet Kılıçaslan Çivril İlçe Başkanı seçilirken, ilçe yönetimine ise Melik Bingöl, İbrahim Köse, İsmail uyar, Hüseyin Kılıç, Halil İbrahim Tak seçildi.

İl başkanı Aşkın Çelik yaptığı konuşmada “Demokrat Parti bir yeminin adıdır, şuanda başta Genel Başkanımız olmak üzere, bu partinin il ve ilçe başkanlığını, delegeliklerini yapan, ‘Ben DP üyesiyim’ diyen arkadaşlarımız ibadet gibi hizmet etmektedir. Bu partide başbakanlık yapmış, bakanlık yapmış, milletvekilliği belediye başkanlığı yapmış kişilerin, başka partilerin kapısında ikbal kuyruğuna girdiği bir dönemde; davasına inanmış, demokrasi uğruna şehit vermiş bir misyonun temsilcisiyim demek, yürek ister, cesaret ister, iman ister.Daha dün kurulmuş partiler ve kurulacak partiler kendilerine kimlik atarken Demokrat Parti’nin misyonu da, temsil ettiği konum da, demokrat muhafazakar insanlardır. Kimse bizim kimliğimize sahip çıkmaya kalkmasın” dedi.

MERKEZDEN DENİZLİ ZİYARETİ

1 Aralık’ta Ankara’da Barolar Birliği Salonu’nda Temsilciler Birliği toplantısı yapılacağının belirten Çelik “Orada Genel Başkanımız ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Gültekin Uysal Türkiye’ye bir manifesto yayınlayacaktır” dedi. Çelik “Yine çok yakın bir zamanda Genel Başkan Başdanışmanımız Sayın Atılgan Sayar beyefendi, Denizli’yi ziyaret edip bir dizi temaslarda bulunacaktır” ifadelerini kullandı.

 “DEMOKRASİNİN VE BİRLİĞİN ADRESİ OLACAĞIZ”

Çivril İlçe Başkanı seçilen Muhammet Kılıçaslan “İlçemizde demokrasinin ve birliğin adresi olacağız. Koltuk değil vatan sevdalılarının birliği olma misyonu ile hareket eden Demokrat Parti’nin bir neferi olarak, büyük başarılara imza atacağımızdan şüphem yok. Geçmişte nasıl başarılı çalışmalar yaptıysak gelecekte de Denizli’yi ve ülkemizi hak ettiği çağdaş demokrasiye taşıyacağız” dedi

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com