SON DAKİKA

İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bu haber 23 Ekim 2019 - 8:12 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Denizli Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü arasında Vali Hasan Karahan’ın katılımı ile Sosyal Bilimler Liseleri XII. Ulusal Öğrenci Sempozyumu İş birliği Protokolü  imzalandı.

 

Denizli Valiliğinde gerçekleşen protokole; Vali Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, PAÜ Rektörü Hüseyin Bağ, MEB Ortaöğretim Genel Müdürü Yusuf Büyük, MEB Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Şükrü Gündemir ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz katıldı.

 

Öğrencilerimizin bilgilerinin artırılması, bilimsel düşünme, araştırma yapma gibi akademik çalışmalara altyapı oluşturabilecek analitik düşünme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla, geleneksel olarak her yıl Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Sosyal Bilimler Liseleri Ulusal Öğrenci Sempozyumu” nun on ikincisi, 20-21 Nisan 2020 tarihlerinde Denizli İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi koordinesinde “Dijital Çağa Genç Bakış” konu başlığında Denizli ilinde gerçekleştirilecektir.

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com