SON DAKİKA

BAKLAN’DAKİ YATIRIMLARIYERİNDE İNCELEDİ

Bu haber 22 Ekim 2019 - 10:58 'de eklendi ve 12 views kez görüntülendi.

Vali Hasan Karahan Baklan ilçemizde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Baklan ilçesine ziyarette bulundu. Baklan ilçemizde ilk olarak Baklan Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Hasan Karahan Kaymakam Burak Dertlioğlu’ nu ziyaret ederek ilçedeki kamu yatırımları hakkında bilgi aldı. Baklan ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden İlçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

 

Daha sonra Baklan Belediyesine geçen Vali Hasan Karahan burada Baklan İlçe Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ve belediye personeli tarafından karşılandı. Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ziyarette Vali Karahan’a Belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Vali Hasan Karahan, restorasyonu tamamlanarak ibadete açılan Tekke Camii’ni ve 13. yüzyılın ortalarında, Denizli’nin Türkler tarafından fethi sırasında şehit düşen komutana ait olan Alp Eren Hüsamettin Gazi Türbesi’ni ziyaret etti. Son olarak Vali Hasan Karahan, restorasyonu tamamlanan Boğaziçi Camii’nde incelemelerde bulundu.

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com