SON DAKİKA

BAŞKAN ÖRKİ KARŞIYAKA’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Bu haber 12 Ekim 2019 - 11:58 'de eklendi ve 34 views kez görüntülendi.

Mahalle ziyaretleri düzenleyerek istek ve talepleri yerinde inceleyen Başkan Örki, Karşıyaka Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Yapılacak olan çalışmaların planlamaların tamamlandığını ifade eden Başkan Örki, “Pamukkale Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte Karşıyaka ve diğer çevre mahallelerimizde önemli çalışmalar yapacağız. Amacımız Pamukkale’yi mutlu insanların yaşadığı bir ilçe haline getirmek” dedi.

 

Pamukkale’de bulunan 61 mahalleyi düzenli aralıklarla ziyaret ederek istek ve talepleri yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, bu kez Karşıyaka Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Karşıyaka Muhtarlığı’nı ziyaret eden Başkan Örki, Muhtar Mustafa Gülmez ile görüştü. Mahalle ile ilgili talepleri dinleyen Başkan Örki, ardından mahallenin çeşitli noktalarında incelemelerde bulundu. Başkan Avni Örki, yapımına devam edilen Karşıyaka Şehitler Camisi’ndeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Karşıyaka Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Örki, bölge halkının istek ve taleplerini dinlerken, vatandaşların sorularını da cevapladı.

 

BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK

Karşıyaka Mahallesi Kapalı Pazaryeri’nde gerçekleşen buluşmada vatandaşlara hitap eden Başkan Avni Örki, sözlerine Türk Silahlı Kuvvetleri’nin geçtiğimiz günlerde başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na destek ile başladı. Ülkemizin güvenliği için kahraman Türk askerinin amansız bir mücadele verdiğini ifade eden Başkan Örki, “Şu anda sınırlarımızın ötesinde bizim güvenliğimiz için mücadele eden Mehmetçiklerimiz var. Allah onlara güç ve kuvvet versin, askerimizi muzaffer bir şekilde sapasağlam geri gelmeyi nasip etsin. Bu şanlı bayrağımız göklerde ilelebet dalgalanmaya devam etsin, her şeyden önemlisi bu” dedi.

 

“PAMUKKALE MUTLULUĞUN MERKEZİ OLACAK”

Karşıyaka ve çevre mahallelerin örnek bir hale dönüştürüleceğini ifade eden Başkan Örki, kısa zamanda önemli çalışmaların başlatılacağını belirtti. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan alt yapının ardından Pamukkale Belediyesi olarak üst yapıyı en güzel şekilde yapacaklarını anlatan Başkan Örki, “Adaylığımız süresinden bu yana her zaman  bu bölgedeki mahallelerimize verdiğimiz değeri biliyorsunuz. Pamukkale Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte Karşıyaka ve diğer çevre mahallelerimizi çok güzel ve insanların parmakla göstereceği örnek bir hüviyete kavuşturacağız. Göreve gelmemizin hemen ardından yoğun bir çalışma içerisine girerek planlamalarımızı yaptık. Planlamaların ardından ise bütçe çalışmalarımızı tamamladık. Geçen gün itibariyle de meclisten bütçemizi geçirdik. Ona göre de artık yatırımlarımızı gerçekleştireceğiz. İnşallah Büyükşehir Belediyesi tarafından 2 ay sonra alt yapı çalışmaları burada da başlamış olacak. Biz de Pamukkale Belediyesi olarak o alt yapının üstünü en güzel şekilde olması için gayret edeceğiz” diye konuştu.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma