SON DAKİKA

KİMSEYLE ANLAŞMAM (19.09.2019)

Bu haber 19 Eylül 2019 - 7:19 'de eklendi ve 70 views kez görüntülendi.

Cuma günü Denizlispor Başkanı Ali Çetin, ‘İCRAATIN İÇİNDEN’ diyebileceğimiz bir basın toplantısı düzenledi ve göreve geldikleri günden itibaren özellikle mali konularda yaptıklarını açıkladı.

Toplantı sonrası,değerli bir kardeşim yanıma gelerek, “Yazılarını biz de paylaşıyoruz. Ancak son zamanlarda eski eleştirilerde bulunmadığın şeklinde bizi arayanlar oluyor. Yönetimle bir anlaşmaya mı vardı diye soranlar bile var” dedi.

Bana bu eleştirileri nakleden arkadaşıma, “Denizlispor sportif açıdan kötü mü?” diye sordum, ‘Hayır’ dedi. ‘Peki yönetimin yönetiminden, mali açıdan yaptıklarından kamuoyu rahatsız mı?’ diye sordum, ‘Hayır’ dedi.

İcra takibinde bulunanların bilet gişelerinde nöbet tutup bilet satışlarından elde edilen geliri daha maç başlamadan el koymasından tutun, hakemlere ödenecek ücretlerin dahi bulunamadığı dönemlerden, bugün sadece bağış ve sponsorluktan 37 milyon TL elde edildiği, bankaların kredi vermek için kulübün kapısını çaldığı dönemlere gelmesini mi yoksa, 2 sezon öncesine kadar ligde kalıp kalınmayacağı konusunu konuşulurken bugün Süper Ligde geride kalan 4 haftada ilk 4 içinde bulunmasını mı eleştireyim?

Ali Çetin ve yönetimini eleştirdiğim zamanlar olmadı mı? Ali Çetin’in, kendisini eleştirdiğim bir yazımın ardından, stadın protokol tribünü önünde hem de çevredekilerin duyacağı şekilde sesini yükselterek tepki göstermesiyle, şu anda bana yapılan haksızlığın arasında ne fark var? O gün Ali Çetin yanlışını yazdığım için nasıl haksız şekilde hem hiç olmaması gereken bir yerde hem de ne yazdığımı anlamadan bana tepki gösterdiyse, bugün de hakkımda böyle düşüncelerin oluşması hem üzücü hem de büyük haksızlıktır.

Yanlış yaptıklarında yönetimini eleştirmek, doğru şeyler yaptıklarında da bunları yazmak benim görevim. Elbette yazdıklarım benim doğrularımdır. Benim doğrularım da, üzerinde tartışılamaz doğrular değildir. Denizlispor hepimizin ortak paydası ve bu kulübün başarılı olması hepimizi sevindirir. Olumlu ya da olumsuz yöndeki eleştiriler bir taraf tutma, kollama veya düşman kesilme gibi bir vaziyet alındığı anlamına gelmemeli.

Yazdıklarımı takip eden ve görüşlerime kıymet verenler rahat olsun;

Biz çalıştığımız işyerinin maaş bordrosuna imza atarız, Denizlispor’un gider pusulasına değil.

(19.09.2019)

Altay Varol
Altay Varolaltayvarol@hizmetgazetesi.com.tr
http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com