SON DAKİKA

FACEBOOK’UN İKİNCİ İSTASYONU DENİZLİ’DE OLACAK

Bu haber 16 Eylül 2019 - 11:09 'de eklendi ve 50 views kez görüntülendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği’nin iş birliği ile hayata geçirilen Facebook İstasyon’un ilki, İstanbul Maslak’ta TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile DTO Başkanı Uğur Erdoğan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin de yer aldığı bir törenle açıldı. Törene, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan ile TOBB Denizli Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi üyeleri Oğuz Atakan Erdoğan ve Kaan Dobrucada katıldı. Başkanlar, törende Denizli’ye bir de müjde verdi. Ön hazırlıklarını tamamladıkları istasyonun ikincisinin DTO’nun öncülüğünde, Pamukkale Belediyesi’nin katkılarıyla Denizli’de açılacağını duyurdular.

 

İstanbul’daki Facebook İstasyon açılışına TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Facebook Kamu Politikaları EMEA Direktörü Ebele Okobi,Facebook Afrika, Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü Ari Keşişoğlu ile Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır ile çok sayıda davetli katıldı. Protokoldeki davetliler arasında TOBB Ticaret Odaları Konseyi Üyesi Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, TOBB Denizli Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Üyesi Oğuz Atakan Erdoğan ile Kaan Dobruca ve Önceki Dönem TOBB Denizli Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi BaşkanıCivan Sözkesen de yer aldı.

 

ERDOĞAN, DENİZLİLİLER’E MÜJDEYİ İSTANBUL’DAN VERDİ

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, törenin ardındanhemşehrilerine, Facebook İstasyon’un ikincisini, Pamukkale Belediyesi’nin de katkılarıyla Denizli’de kuracaklarını müjdeledi. Özellikle KOBİ’lerile yeni girişimcileri, hızla dijital ortamla tanıştırmak istediklerini dile getiren Başkan Erdoğan, “TOBB ve Denizli Ticaret Odası olarak, kendi alanında Türkiye’nin en büyük teşkilatı olan TOBB Genç Girişimci Kurullarımızdaki üyelerimizle, bunun üzerinde çalışıyoruz. İlki İstanbul’da açılan Facebook İstasyon’un bir benzerini, Pamukkale Belediyesi ve Belediye Başkanımız sayın Avni Örki’nin katkı ve destekleriyle Denizli’mizde hayata geçireceğiz. İlk hazırlıklarımızı tamamladık. Kendisine ve bu konuda yoğun çaba harcayan Başkan Yardımcısı sayın Ayhan Soyfidan’a çok teşekkür ediyorum. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.​

 

DTO İLE PAMUKKALE BELEDİYESİ, ‘FACEBOOK İSTASYON’ AÇACAK

Pamukkale Belediye Başkanı Av. Avni Örki ise, DTO Başkanı Uğur Erdoğan’ın böyle bir teklifle geldiğinde, genç bir başkan olarak gençlerin yararına bir girişime “Hayır” demeyi bir an bile düşünmediğinin altını çizdi. Başkan Erdoğan’a, kendilerine de rehberlik eden yapıcı yaklaşımından dolayı teşekkür etti. Örki, “Biz gerekli yeri kendilerine tahsis edeceğiz. Böylelikle, o yapımızı da daha etkin ve aktif bir şekilde değerlendireceğiz. Yarınımızın teminatı olarak gördüğümüz, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz için ne yapsak azdır! Şimdiden hayırlı olsun.” diye konuştu.

 

FACEBOOK İSTASYON, SADECE GİRİŞİMCİ GENÇLERE HİZMET ETMEYECEK

Facebook İstasyon’unprogramları, herkese açık olacak. İsteyenler,tüm aktivitelere ücretsiz katılabilecekler. Eğitim oturumları ve etkinlikler, Facebook ile proje ortakları tarafından düzenlenecek. İstasyon, kendi etkinliklerini düzenlemek isteyen insanlar ile kurumlara da kapılarını açacak.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    http://www.buyuksehirhaberi.com
    http://www.satkirala.com
    http://wwwgazetesehir.com