SON DAKİKA

İŞ TEMPOSUNUN STRESİNİ PİKNİKTE ATTILAR

Bu haber 16 Eylül 2019 - 10:43 'de eklendi ve 15 views kez görüntülendi.

Denizli’de 2008 yılından buyana faaliyet gösteren Özhane Tekstil, çalışanlarıyla geleneksel piknikte buluştu. 100’e yakın personeli ile Ornaz Vadisinde piknikte buluşan Firma Sahibi Osman Özkan, her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel pikniklerinde buluştuklarını belirterek, yılın stresini attıklarını belirtti.

 

Denizli’de ihracat konusunda yurt içine ve yurt dışına hizmet veren Özhane Tekstil, personeliyle geleneksel piknik şöleninde buluştu. 2008 yılından buyana her yıl geleneksel olarak piknik şöleninde buluşan Özhane Tekstil personelinin bu yıl ki buluşma noktası Ornaz Vadisi oldu. Sabah saatlerinde Ornaz Vadisinde buluşan personel, hem piknik yaptı hem de güneşli havanın tadını çıkarttı. Gönüllerince eğlenme imkanı bulan Özhane Tekstil personeli, yılın stresini piknik şöleniyle attıklarını belirtti.

 

Özhane Tekstil olarak hem personel arasında kaynaşmayı hem de birlik beraberliği sağlamak amacıyla her yıl piknik etkinliği düzenlediklerini belirten firma sahibi Osman Özkan, “Hır yıl olduğu gibi bu yılda piknikte buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün bu piknik ile hem yoğun iş temposunun stresini atmış oldum hem de aramızdaki dayanışma ve kaynaşmayı sağladık. Etkinliğimize katılan tüm mesai arkadaşlarıma ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com