SON DAKİKA

TEZAHÜR (13.09.2019)

Bu haber 13 Eylül 2019 - 9:45 'de eklendi ve 29 views kez görüntülendi.

Düşünce yaşam deneyimlerimizi nasıl yaratır?Epifiz, bilişi tezahür ettirmeyi sağlayan mühürdür. Hangi bilişi almanıza izin verirseniz verin, o önce bedeninizde bir realite haline gelecektir.; çünkü epifiz duygu olarak kaydedilmesi için o düşünceyi elektriksel bir akım olarak bedene gönderir.

Düşünce ne kadar sınırsızsa bedene yayılan frekans o kadar daha güçlü ve hızlı olur, böylece kendinizi o kadar hafif ve coşku dolu hissedersiniz. Bu his sonra ruhunuzda belli bir frekans olarak kaydedilir ve depolanır. Ruhunuzda kaydedilen her düşüncenin hissi auranıza bir beklenti olarak yansır ve bu beklenti ışık alanınızın elektromanyetik bölümünü aktive ederek genel tutum-düşünüşünüze benzer olan şeyleri tıpkı bir mıknatıs gibi size çeker. O size tüm düşüncelerinizin bedende hissedilen aynı duygularını yaratacak durumları, olayları, nesneleri ya da varlıkları çekecektir. Neden?

Düşüncelerinizi üç boyutlu realitede deneyimleyebilmeniz için , deneyimin bilgelik denen ödülü için..

Arzularınızı nasıl tezahür ettirebilirsiniz? Arzu bir nesnede varlıkta ya da deneyimde görülen doyumun düşüncesinden başka bir şey değildir.

Herhangi bir doyumun düşüncesini hissettiğinizde, bu hissibedeninizin elektromanyetik alanından çıkarak bilinç akımına gider ve hissettiğiniz arzunun yarattığı aynı hissi oluşturacak şeyi size çeker. O arzuyu bedeninizde ne kadar tam ve yoğun bir biçimde hissederseniz o, o kadar tam bir biçimde gerçekleşir. Ve arzunuzun gerçekleşeceğini ne kadar kesin bir biçimde bilirseniz o, o kadar hızlı gerçekleşir; çünkü en ufak bir kuşku olmadan kesinlikle bilmek aura alanınızdaki beklentiyi güçlendiren -böylece arzularınızı tezahür ettirme gücünüzü artıran yüksek frekanslı bir düşüncedir.

Bilinebilecek her şeyi bilme yeteneğiniz var. Beyniniz bunun için tasarlanmıştır. Fiziksel dünyada fiziksel bedende yaşayan bir tanrının, tanrının hangi boyutunu isterse o üç boyutlu formlarla görülecek deneyimleyip anlayabilmesi için. Bu harika alıcınızla hangi düşünceleri bilmenize izin verirseniz bilmek için kendinizi açtığınız her düşünce önce bedeninizde, sonra yaşam koşullarınızda deneyimlenen bir realite olacaktır. Ve istediğiniz herşeyi anında tezahür ettirme yeteneğine sahipsiniz.

İşte cennet âlemini dünya üzerinde böyle tezahür ettirebilirsiniz.

Bu basit bir bilimdir. Unutmayın düşünce vardır. Sonra bu düşünce ışığa dönüşür. Sonra ışık da frekansı düşürülerek elektrik akımına çevrilir. Elektriksel akım da frekansı düşürülerek kütleye dönüşür ve bu kütleden frekansı daha da düşürülmüş olan düşünce ideali oluşur. Aynı gerçek beden için de geçerlidir.

O düşüncedir, ışıktır alıcı birimdir. alıcı birimden gelen elektrum kütleden( bedenden) geçer; böylece kütle hissetme yoluyla anlar.

Arzularınızı tezahür ettirmek için yapmanız gereken tek şey arzu ettiğiniz şeyi hissetmektir ve bu his arzularınızı gerçekleştirmek üzere Tanrıya gönderilir.

İşte yapılacak tek şey…Çok mu basit? Daha karmaşık olmasını mı istiyorsunuz?

RAMTHA

(13.09.2019)

Mürüvvet Kılcı Sertoğlu
Mürüvvet Kılcı Sertoğlumuruvvet-kilci@hizmetgazetesi.com.tr
http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com