SON DAKİKA

BİR ÖMÜR BOYU İÇİN ‘EVET’ DEDİLER

Bu haber 10 Eylül 2019 - 14:30 'de eklendi ve 68 views kez görüntülendi.
960x100 px

Denizli’’de emlak sektörünün yakından tanıdığı Ada Gayrimenkul firmasının sahibi Ahmet Dalan, hafta sonu Alaçatı Garden’de düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile hayatını Aydınlı Hande Yığınlı ile birleştirdi.

 

Denizli’de emlak sektörünün yakından tanıdığı Ada Gayrimenkullün sahibi işadamı Ahmet Dalan, hafta sonu düzenlenen düğün töreni ile hayatını Aydınlı Hande Yığınlı ile birleştirdi. Genç çiftin düğün töreni ise Alaçatı Garden Düğün Salonlarında yapıldı. Alaçatı Garden Düğün salonlarında düzenlenen düğün törenine, Yığınlı ailesi ile Dalan ailesinin yanı sırada çok sayıda davetli ve genç çiftin yakın arkadaşları katıldı.

 

Çalınan dans müziği ile davetlilerin alkışları içerisinde düğün salonuna giren genç çiftin mutlulukları ise gözlerinden okundu. Gecede daha sonra nikaha geçildi. Genç çift şahitler  huzurunda bir ömür boyu birlikte yaşamak için ‘Evet’ diyerek nikah defterine imza attı. Çalınan müzikler ile gönüllerince eğlenen genç çift ve davetliler, gece geç saatlere kadar eğlendi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com