SON DAKİKA

‘AKSAMAYACAĞIZ, TÖKEZLEMEYECEĞİZ’

Bu haber 09 Eylül 2019 - 13:43 'de eklendi ve 44 views kez görüntülendi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, katıldığı AK Parti 131. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na ilişkin yazılı açıklamada bulundu.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla beraber toplantıya katıldıklarını belirten AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “Verimli bir toplantı oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hem ülke gündemi, hem de dış gündemle ilgili bize bazı bilgileri aktardı. Doğu Akdeniz ve ülkemizin güvenlik konuları başta olmak üzere ekonomik gelişmeler, Suriye meselesi ve büyük kongre süreçleriyle ilgili önemli mesajlar verdi. Daha sonra da müzakereler kısmında illerimizde olan sorunlarla ilgili Sayın Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımızın da olduğu toplantıda sorunlarımızı iletme imkanı da bulduk” dedi. Önlerinde uzun bir süreç ve yapılacak çok iş olduğunu belirten Filiz, “Önümüzdeki aylarda ilçelerimizden başlamak üzere yeni kongre süreçlerimiz olacak.  AK Parti ailesini daha da büyütecek, saflarımızı hem genişletecek, hem de daha da sıklaştıracağız. Kuruluşundan bugüne partimize hizmet etmiş hiçbir arkadaşımızı bu safın dışında bırakmayacak, ahde vefayı asla ihmal etmeyeceğiz. Buna ilave olarak yeni isimlerle, yeni değerlerle, yeni hizmet erleriyle kadrolarımızı tahkim edeceğiz. Her şehrimizde oranın en itibarlı, en gayretli, en birikimli, en azimli, en dinamik isimlerini partimizin yönetim kademelerine kazandıracağız. Ana kademe, kadın ve gençlik kolları olarak Denizli’mizde ne kadar güçlü olursak, seçim dönemlerinde o kadar başarılı oluruz. Tüm bu çalışmaların ahenk içinde yürütülmesi sorumluluğu bizlere İl Başkanlarına, Kadın Kolları Başkanlarımıza, Gençlik Kolları Başkanlarımıza yani teşkilatlarımıza ve kademelerimize düşüyor. Aksamayacağız, tökezlemeyeceğiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Allah’ın izniyle bu süreçlerden yine güçlenerek çıkacağız” dedi.

AK Parti’nin en büyük özelliğinin sürekli kendini yenileme, tazeleme ve geliştirme kabiliyetine sahip olması olduğunu kaydeden Necip Filiz, “Teşkilatımızdaki her bir kardeşimin en büyük meselesi kutlu davaya hizmet etmek, şahsiyetimizle, duruşumuzla milletimizin gönlünü kazanmak olacaktır. Dava adamı kibirli ve kaprisli olmaz. Her zamanki gibi alçakgönüllü olacağız. Vatandaşımız bizden atalet değil, hizmet bekliyor, onlara hizmetkar olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com