SON DAKİKA

DP’DE İL BAŞKANI AŞKIN ÇELiK OLDU

Bu haber 02 Eylül 2019 - 12:02 'de eklendi ve 364 views kez görüntülendi.

Demokrat Parti Esnaf Sarayı Toplantı Salonunda il kongresini gerçekleştirdi. Demokrat Parti Esnaf Sarayı Toplantı Salonunda il kongresini gerçekleştirdi. Kongreye  eski il başkanlarından Arslan Özsoy, Mehmet Köse, Buldan eski belediye Başkanı Mustafa Gülbay,Kale Eski belediye Başkanı Erkan Hayla Merkez karar kurulu üyeleri Salih zeki Yanaşık,Ahmet Yüksel ilçe başkanları ve delegeler katıldı.

 

Yapılan il kongresinde tüm delegelerin oyunu alan Aşkın Çelik, il başkanı oldu . Aşkın Çelik seçimin ardından yaptığı açıklamada , “ Demokrat Parti bir yeminin adıdır, kırat sevdasıdır. Demokrasi uğruna başvekilini ve bakanlarını şehit vermiş bir misyonun sahibi olarak 1946 dan beri dimdik ve davasını her türlü hainliğe rağmen iddialı bir şekilde devam etmektedir. Genç Genel Başkanımız Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Gültekin Uysal İle İktidar olacağımıza inancımız tamdır. İman varsa imkan vardır diyerek Allahtan başka hiçbir güçten korkmayan bugün burada uzaktan ve yakından katılan başta vefakar ve cefakar ilçe başkanlarımız Yönetim Kurulu üyelerimiz delegelerimiz ve Tüm Partililerimize Şükranlarımı sunuyorum.Allah Sizden Razı olsun. Hani bir söz vardır ya zeybeğimi idam ettiler ama davası dimdik ayaktadır.Bugün bu sözü burada yaşıyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

DP’NİN YÖNETİM KURULU İSE ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Salih zeki Yanaşık, Erkan Hayla, Aykut Yıldırım,Recep Kaya, Azam Keçeli,Tahsin Taşdemir , Şuayip Berber, Mustafa Yeşil, Celal Tezel,Adil Girgin,Harika Hayriye Şavkıncı, Osman Kaçar, Yasin Yarankuyu, Şeyma Yapar

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com