SON DAKİKA

DUYGULANDIRAN REÇETE

Bu haber 21 Ağustos 2019 - 9:57 'de eklendi ve 77 views kez görüntülendi.
960x100 px

Denizli Devlet Hastanesi’nde uzun yıllarda görev yapan ve aslen Denizlili olan Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, Afyonkarahisar’daki hastanelerde görev yapan doktorlara gönderdiği reçete üzerine yazılmış yazı ile herkesin takdirini topladı. Şehit ailelerine özel ilgi gösterilmesini isteyen Saçkan, duygu yüklü yazısıyla büyük bir vefa örneği gösterdi.

 

Denizli Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar görev yapan ve aslen Denizlili olan Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan yaptığı çalışmalar ve görevleri adından söz ettirmeye devam ediyor. Yurt dışındaki Türk hastanelerinde de görev yapan Saçkan son olarak Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı olarak görevine atandı. Afyonkarahisar’da da önemli çalışmalara imza atan Saçkan, Afyon’daki hastanelere gönderdiği reçete ile herkesin takdirini topladı.

 

Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan hastanelere, Şehit aileleri için verdiği çok özel talimatta: “Kıymetli Arkadaşım, Afyonkarahisardaki hastanelerimize eğer bir ŞEHİT ANASI başvurursa, önce ellerini öpün. Sonra kendi anneniz gibi koluna girip onu sevindirin… Tedavisi sürecinde DUA alın, ‘O’ HEPİMİZİN NASİBİDİR.” ifadeleri yer aldı. Şehit ailelerinden ve vatandaşların takdirini toplayan Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan’ın talimatı, doktorlar ve hastane personelleri tarafından sevilerek uygulanıyor.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com