SON DAKİKA

TİN MUHALEFETİ ŞOV YAPMAKLA SUÇLADI

Bu haber 16 Ağustos 2019 - 8:03 'de eklendi ve 43 views kez görüntülendi.
960x100 px

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Bayramın ikinci gününde Çameli, Acıpayam ve Serinhisar ilçelerinde partilileri ve hemşehrileriyle bayramlaştı. Şahin Tin; “Her bayram olduğu gibi bu bayramda bayramın özünü ve ruhunu büyük bir heyecanla yaşıyoruz. Teşkilatımız ve vatandaşlarımız ile bayramlaşıyoruz. Bizler kadim bir medeniyete sahibiz. Birliğimizi ve kardeşliğimizi her daim muhafaza edeceğiz” dedi.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Bayramın ikinci gününde Çameli, Acıpayam ve Serinhisar ilçelerinde partilileri ve hemşehrileriyle buluşup, bayramlaştı. Milletvekili Şahin Tin’in ilçe ziyaretlerine il başkan yardımcısı Bayram Ali Çoban, ilçe yönetim kurulu üyesi Mustafa Tin ile ilçe koordinatörü ve il yönetim kurulu üyeleri Engin Boyacı ve Tayyip Yolcu eşlik etti.

 

Bayramlaşma törenlerinde konuşan Milletvekili Şahin Tin; “Bir bayram vesilesiyle daha hemşehrilerimiz ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da bayramın özünü ve ruhunu büyük bir heyecanla yaşıyoruz. Teşkilatımız ve vatandaşlarımız ile bayramlaşıyoruz. Bizler kadim bir medeniyete sahibiz. Birliğimizi ve kardeşliğimizi her daim muhafaza edeceğiz. Acıpayam, Çameli ve Serinhisar ilçelerimiz her anlamda kendini aşmış, tarihi derinliği olan köklü ilçelerimizdir. Bölgenin evladı olmaktan dolayı ayrıca gururlu olduğumu belirtmek isterim”  dedi.

 

“DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

“Mutluluklar ve sevinçler paylaşıldıkça artar, acılar ve sıkıntılar ise paylaşıldıkça azalır” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Sadece bölgemiz insanının değil, Denizli’mizde ve coğrafyamızda yaşayan tüm kardeşlerimizin bayramını yürekten kutluyorum. Rabbim milletimizi her türlü zorluklardan, sıkıntılardan ve felaketlerden muhafaza eylesin. Bu bayramı biraz buruk yaşıyoruz. Bilindiği gibi önce Acıpayam’da daha sonra da Bozkurt ve Çardak ilçelerimizde bir deprem afetiyle karşı karşıya kaldık. Özellikle Acıpayam ilçemizde yaşanan depremde birçok köyümüzde evlerimiz hasar gördü. Çok şükür her hangi bir can kaybımız olmadı. Depremin ardından hemen bölgeye intikal ederek, vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Onların öncelikli ihtiyaçlarının karşılanması noktasında hassas bir çalışma yürüttük. Gerek iaşelerinin karşılanması, çadırların kurulması ve ardından konteynır evlere depremzede vatandaşlarımızın yerleştirilmesi gibi hususlarda çalışmalarımızı titizlikle yürüttük. Halen hak sahipliği konusu başta olmak üzere resmi sürecin dikkatle yürütülmesi hususunu da yakından takip ediyoruz. Gerek Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, AFAD ve Kızılay’ımız başta olmak üzere Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü yetkililerimiz ve kısacası Devletimizin tüm ilgili birimleri elindeki tüm imkânlarını seferber ederek depremzede vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

“MUHALEFET ŞOV YAPMANIN DERDİNDE”

“Kimse halkımızı kışkırtmanın derdinde olmasın” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Hiçbir zaman bu ve benzeri afetleri siyaset malzemesi yapmadık, yapılmasını da asla doğru bulmadık. Hele hele yapılanlara dair işleyen süreçle ilgili doğru bilgi sahibi olmadan çıkıp şov yapılmasını da asla tasvip etmedik, etmeyiz de… Kimse deprem bölgelerine gelip gerçekleri görmeden ve doğruları bilmeden şov yapmanın ve milletimizi kışkırtmanın derdinde olmasın. Bizler bu yalan sözleri söyleyenlerden yapıcı yaklaşımlarda bulunup, milletimizi doğru ifadelerle bilgilendirmelerini beklerdik, ancak muhalefet yine şov yapmanın derdinde. Deprem bölgeleri yaraların sarılacağı yerlerdir, şov yapılacak yerler değildir. Bu anlamda muhalefete çağrım, depremzede vatandaşlarımızı yalan yanlış bilgileriniz ile kandırmayın. Vatandaşlarımız bölgede devletimizin yaptıklarını görüyor ve biliyor.Depremzede vatandaşlarımızın üzerinden şov yapmayı bırakın ve yaraları sarma gayretinde olun. Devletimizin, hükümetimizin önünde engel olarak durmayın. Depremzede vatandaşlarımıza destek olmak gibi hakikaten samimi bir niyetiniz var ise sadece yapılanlara yol açın, yalan sözlerle çığırtkanlık yapmayın.” dedi.

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com