SON DAKİKA

DEMİR, YUVAKÖYLÜLERİ AĞIRLARDI

Bu haber 10 Ağustos 2019 - 8:01 'de eklendi ve 23 views kez görüntülendi.
960x100 px

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir Çivril İlçesine yaptığı ziyaretler esnasında tanıştığı Yuvaköylüleri makamına davet ederek Polisevinin VİP Salonunda ağırladı.

 

Neşeli geçen yemek sohbetlerinde Yuvaköylüler; “Buradan şunu itiraf etmek istiyoruz;  Sayın Müdürümüzü ilk gördüğümüzde çok sert bir adam dedik ancak gördükçe, konuştukça birlikte güldüğümüzü, huzur bulduğumuzu fark ettik, Müdürümüzde özlemimiz olan;Devletin şefkatli, samimi yüzünü, düşmana korku; Dosta güven veren yanını, Polisin Halkın içine gönlüne, yüreğine girdiğini gördük. O konuştukça bizler rahatladık, sevindik, gurur duyduk, Devlet Adamı böyle olmalı dedik. Zira bizlerde sözlerinin karşılığının bulunduğunu, aynı frekansta buluştuğumuzugördük, sağ olsunlar, bizlere değerli olduğumuzu, aynı iklimin evlatları olduğumuzu hissettirdiler, bu nedenle kendisini bizden bildik ve kendilerini fahri Yuvaköylü ilan ettik” dediler.

 

Duygusal anların yaşandığı, bol kahkahalı programda konuşan Mevlüt Demir; “İnancım odur ki samimiyet anahtarının açamayacağı kapı, sevda çiçeğinin sevindiremeyeceği gönül yoktur. Bu nedenle “Makamımdan çıkarken; Müdür Mevlüt’ü odaya kilitler, Yörük Çocuğu Mevlüt olarak çıkarım..Zira bizler bulunduğumuz her yerde gönüller inşa etmeye, sevda tohumlarını ekmekle mükellefiz. Geçen hafta Çameli’nin köylerine gittik, ayağı tozlu,elleri nasır ama gönülleri çiçek bu Vatan’ın has evlatları ile hasbihal ettik. Eğer ki bizler bu insanların ayağına gitmezsek, bu insanları bu VİP salonlarda ağırlamaz onlara hak ettikleri değeri, hizmetleri vermezsek bir şeyler eksik kalır. Zira esas olan gönüllere girebilmektir ,esas olan gök kubbede hoş bir seda olabilmektir” dedi.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com