SON DAKİKA

KAZIM ARSLAN GENÇLİK KAMPI SONA ERDİ

Bu haber 05 Ağustos 2019 - 13:38 'de eklendi ve 47 views kez görüntülendi.
960x100 px

CHP Denizli İl Gençlik Kolları ile CHP Babadağ İlçe Başkanlığı tarafından Denizli’de ilk defa düzenlenen ve 3 gün süren Kazım Arslan Gençlik Kampı sona erdi.

 

Babadağ’ın Karaçöplen yaylasında gerçekleştirilen Kazım Arslan Gençlik Kampı gençlerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, önceki dönem İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, İl Başkanı Mahir Akbaba ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe başkanları ve meclis üyeleri, farklı şehirlerden kampa katılan gençler ile bir araya gelerek tecrübelerini paylaştı.

CHP Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ile CHP Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz ün öncülüğünde düzenlenen ve Babadağ Belediyesi, Merkezefendi Belediyesi, Honaz Belediyesi, Bozkurt Belediyesi tarafından desteklenen Kazım Arslan Gençlik Kampı’nda eğitim seminerleri, doğa yürüyüşleri, oyun aktiviteleri ve konserle gençler hem öğrendi hem de eğlenceli zaman geçirdi.

CHP Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ile CHP Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz, Kazım Arslan Gençlik Kampı’nda kardeş olmayı öğrendiklerini ve geleneksel hale getireceklerini belirtti.

CHP Babadağ İlçe Başkanı Ali Atlı ‘‘Muğla’dan, Eskişehir’den, Aydın’dan ve 81 ilden bu kamp için katılan gençlerle beraber Babadağ Karaçöplen Yaylası’nda beraberiz. Elimizden geldiği kadar doğa yürüyüşleri yaptık ve gece sabaha kadar şarkılar söyledik. İlçemizi tanıttık nasıl bir belediye kazanıldığını anlattık. Belki eksiklerimiz vardır ilk olmasının verdiği heyecanla ama bu eksiklikler bize tecrübe oluyor. Tugay başkanımla konuştuk ve biz bundan sonraki yapacağımız kampları geleneksel hali getireceğiz. Belki seneye Gökbel Yaylası’nda yapacağız. Bu kampa emeği geçen herkese ve tüm illerden katılan genç arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com