SON DAKİKA

‘EKSİKLERİMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ” 

Bu haber 30 Temmuz 2019 - 6:22 'de eklendi ve 61 views kez görüntülendi.
960x100 px

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrif ettiği, Genel Merkez’de düzenlenen 130. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı dönüşünde yazılı bir açıklama yapan Başkan Filiz; Öncelikle Toplantının ülke, millet ve demokrasi için hayırlara vesile olmasını diledi. AK Parti’nin Türkiye’nin partisi olduğunu vurgulayan Başkan Filiz; “Davamıza ve ülkemize hizmet için çıktığımız bu yolda, hep birlikte inşa ettiğimiz bu parti inşallah önümüzdeki çeyrek asırda da yarım asırda da ülkemize ve milletimize hizmete devam edecektir” dedi.

 

Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında kendilerine seslenen Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı can kulağıyla dinlediklerini belirten ve söylediği her kelime’nin herkese önemli mesajlar içerdiğini ifade eden Başkan Filiz devamla şunları söyledi: “Bundan sonraki ilk seçimlere kadar her düzeyde kapsamlı çalışmalar yürüteceğiz. Seçimlerde ortaya çıkan tabloyu da göz önünde bulundurarak teşkilatlarımızdan adaylarımıza kadar tüm eksiklerimizi, hatalarımızı tespit edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da konuşmasında ifade ettiği üzere ; 4 yıl sonraki seçimlerde milletimizin karşısına kurulduğu günkü heyecanıyla ve artık  22 yılı bulacak tecrübesiyle bambaşka bir AK Parti olarak çıkacağız” dedi.

 

Siyasette ,partilerde insanla var olur, insanla yürür, insanla son bulur. AK Parti’ye gönül verenleri kucaklayacağız ki bu kardeşlerimiz üzerinden toplumun kalan kısmına ulaşmak çok daha kolay, çok daha hızlı, çok daha etkili olacaktır. “Kapısını çalmadığımız hane, elini sıkmadığımız vatandaş, kalbine dokunmadığımız birey bizim değildir.” anlayışla vaktimizin büyük bir bölümünü bu hedefe ulaşmak için ayırmamız şarttır. Partimiz sırça köşklerde siyaset yapan, halka tepeden bakan, kendi çıkarından başka bir şey düşünmeyen, milletin derdiyle dertlenmeyen siyasetçilerin yeri değildir, hiçbir zaman da olmamıştır. Hiçbir an bir saniye bile sıkılmadan, acizlik getirmeden, öf  bile demeden milletle birlikte olmak, millete hizmet etmek en önemli görevlerimizden biridir. Çalışacağız, daha çok çalışacağız, daha hasbi çalışacağız. AK Parti Denizli teşkilatlarımızda görevde olan, görev alan veya göreve talip olan her arkadaşımdaki bu heyecanı, bu şevki, bu kararlılığı Sayın Cumhurbaşkanımıza göstereceğiz. Seçimler bitti, yorulduk, duralım dinlenelim modunda olmayacağız. Sağda solda birçok dedikodular var. Aramıza her daim fitne sokmak isteyenler, fitne çıkarmak isteyenler olmuştur, olacaktır. Bunlara teşkilatlarımız ve vatandaşlarımız itibar etmesin. Biz işimize bakacağız, hedeflerimize odaklanacağız. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Yolumuza devam edeceğiz. Çünkü Gelecek nesillerin hayırla yad edeceği bir kadro da olmanın onuru başka hiç bir şeyle kıyaslanamaz. Seferle mükellef olduğumuz davayı zafere ulaştırana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.  Bu kutlu davada Sefer bizden, zafer Allah’tandır” dedi.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com