SON DAKİKA

AGD’DEN BAŞKANI AVNİ ÖRKİ’YE ZİYARET

Bu haber 17 Temmuz 2019 - 10:16 'de eklendi ve 465 views kez görüntülendi.
960x100 px

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette, AGD Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk, yaptıkları çalışmalar hakkında Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye bilgi verdi. Eğitim faaliyetlerinin sürdüğünü kaydeden Öztürk, “Ortaokul, lise, üniversite, çalışan gençlik tüm gençliğimizi milli ve manevi değerlerimizle buluşturmanın derdindeyiz. Ülkemiz gençliğini hedef alan yıkıcı ve ifsat edici akımlara karşı da gençliğimizi uyararak, gece gündüz demeden örnek bir neslin inşaası için çalışmalar yürütmekteyiz” dedi. Misafirperverliklerinden dolayı Başkan Örki’ye Teşekkür eden Öztürk, yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de, Milli ve Manevi değerlerimize bağlı bir neslin yetiştirilmesi noktasında çalışma yapan Anadolu Gençlik Derneğini takdir ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. dedi

Ziyarette, AGD Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye, Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hoca’nın Davam ve MGV yayınlarından çıkan Müslüman Lider Nasıl Olmalı? Kitaplarını hediye etti.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com