SON DAKİKA

PAÜ’DE KANSER HASTALARINA YENİ ÜNİTE

Bu haber 17 Haziran 2019 - 8:24 'de eklendi ve 163 views kez görüntülendi.
960x100 px

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ PAÜ Hastanesinde yeni açılacak olan Ayaktan Kemoterapi Ünitesinde incelemelerde bulundu. Çalışmaların sonuna gelindiği üniteyi inceleme sırasında Prof. Dr. Hüseyin Bağ’a  Dekan Prof. Dr. Osman Çiftçi, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Nida Kaçar, Doç. Dr Selda Şimşek, Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Hakan Alkan, Başmüdür Erdinç Karataş , Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü ve Onkoloji AD. Öğretim Üyeleri eşlik ettiler.

 

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ  yaptığı yeni bir bağışla  Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanelerine Ayaktan Kemoterapi Ünitesine destekleri için  Urhan Boya Terbiye Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selami Urhan’a ayrıca ünite proje çizimlerinin hazırlanmasında emeği geçen Teknik Atölye birimi çalışanı Ramazan Özdaş’a da teşekkür etti. Açılacak olan ünite ile ayaktan tedavi alacak hastalara erken tedavi sağlanacağını ve koltuk sayısı arttığı için de daha çok hastaya hizmet verebileceklerini belirtti.

PAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Çiftçi ise PAÜ Hastanesi Poliklinik Binasında bulunan ünitenin bir hafta içinde hastalara hizmet vermeye başlayacağını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ise ünitenin medikal gaz , elektrik  ve su  tesisatının döşenmesinde emeği geçen teknik atölye çalışanlarına da teşekkür ederek mevcut ünitelerimize ek olarak 60 koltuklu  kemoterapi ünitesi ile hastalarımıza hizmet verecekleri için mutlu olduğunu söyledi.

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com