SON DAKİKA

“GAYEMİZ VATANDAŞIMIZIN  MEMNUNİYETİ”

Bu haber 12 Haziran 2019 - 8:47 'de eklendi ve 122 views kez görüntülendi.

İl İdare Şube Başkanları ve Kaymakamlar Toplantısı, Vali Hasan Karahan başkanlığında vali yardımcısı, ilçe kaymakamları ile kamu kurumlarının müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Polisevinde gerçekleşen toplantıya; Vali Hasan Karahan, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, Hakkı Ünal, Halil Canavar, Zafer Öz, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ve il müdürleri katıldı.

Polisevinde düzenlenen toplantıda Vali Karahan  kamu kurum ve kuruluşlarının hep birlikte işbirliği içerisinde çalışmasının önemine değinerek ;“ Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak, eksiklikleri görerek uygulamada ortaya çıkan aksaklıkları hızlı bir şekilde çözmek adına sizlerin düşüncelerini almak, karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak için bir araya geldik.  Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Ayrıca toplantıda; İl genel asayiş durumu, okul çevrelerinin güvenliği, uyuşturucu ile mücadele, İlimizde ve ilçelerimizde devam eden yatırımların son durumlarının değerlendirilmesi, kamu binalarının bakımı ve onarımı için tahsis edilen ödenekler doğrultusunda hizmet binalarında gerekli çalışmaların tamamlanması, hizmet kalitesinin arttırılması iş ve işlemlerin etkin hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi için kurumlar arası koordinasyonun sağlanması gibi konular ele alınarak yatırımcı kurumların il müdürleri tarafından da il merkez ve ilçelerde gerçekleşen yatırımların son durumları hakkında bilgiler verildi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com