SON DAKİKA

ÇETİN ‘PANİĞE GEREK YOK’

Bu haber 10 Haziran 2019 - 8:17 'de eklendi ve 193 views kez görüntülendi.
960x100 px

Altay VAROL

Denizlispor’da transfer çalışmaları bugün itibariyle hız kazanacak. İç ve dış transferde takıma kazandırılması istenen futbolcularla görüşmelerine yoğunluk verecek olan Yeşil siyahlılar, bu hafta içinde anlaşma sağlanan oyunculara da resmi imzayı attırmanın planlarını yapıyor.

9 Yıl aranın ardından Süper Lige çıkan Denizlispor’da, bayram tatilinin sona ermesiyle birlikte transfer çalışmalarına da hız veriliyor. Teknik direktör Yücel İldiz ve transfer komitesi üyeleri yöneticiler Engin Şahin, Ali Fırat’ın yanı sıra sportif direktör Burak Özsaraç ve Veli Acar’dan oluşan komite, belirlenen futbolcularla görüşmeye devam edecek. Teknik direktör Yücel İldiz’in yarın Denizli’ye geleceği ve transfer komitesiyle birlikte çalışmalara katılacağı öğrenildi. Teknik direktör Yücel İldiz’in raporu doğrultusunda öncelikle iç transferi bitirmeyi hedefleyen Horozlar, daha sonra dış transfere ağırlık verecek.

Bu haftadan itibaren anlaşmaya vardıkları oyunculara bir bir imza attırmaya başlayacaklarını belirten Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “Son zamanlarda sürekli olarak aslı astarı olmayan transfer haberleri yayınlanıyor. Bizim transfer listemiz belli ve görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Sezonun ilk kampına kadar kadromuzu büyük ölçüde oluşturmak için elimizden geleni yapacağız. Taraftarlarımızın bize güvenmesini ve bugüne kadar olan desteklerini sürdürmelerini bekliyoruz. Bütçemiz de, listemiz de hazır. Teknik ekip ve transfer komitemiz koordineli şekilde çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com