SON DAKİKA

NEGATİF İNSANLAR ACILI İNSANLARDIR (10.06.2019)

Bu haber 10 Haziran 2019 - 8:09 'de eklendi ve 194 views kez görüntülendi.

Hayatımızda bizi ters yönde etkileyen, bizimle sürtüşen, enerjimizi çeken veya kendimizi incinmiş hissettiren insanlar her zaman olacaktır.

Sevdiğim şiirlerden birinde Rumi diyor ki: “Eğer her sürtünmeyle inciniyorsanız nasıl parlayacaksınız?”.

Görünürde “negatif” olan insanlar veya etkiler hayatlarımıza bizi rahatsız etmek için girmezler, amaçları bize bir şeyler öğretmektir. Hepimizin birbirine bağlı olduğunu ve böylece bir başkasında gözlemlediğimiz şeylerin kendi içimizde de bulunduğunu unutmamalıyız.

Eğer etrafınız gerçekten kaçamayacağınız negatif etkilerle sarıldıysa, enerjinizi korumak için yapabileceğiniz şeyler vardır.

Ama bu tekniklere geçmeden önce negatif insanların da insan olduğunu hatırlamak önemlidir.

Onlara sevgi ve saygı göstermek son derece önemlidir, çünkü unutmayın ki hepimiz bağlantılıyız. Bir başkasına nasıl davrandığınız kendinize ve dünyaya nasıl davrandığınızla yansır.

Her ne kadar size olumsuz davranan birine karşı kibar olmak zor olsa da egonuzun işin içine karışmasına karşı dikkatli olun.

Negatif insanlar acılı insanlardır ve onları yargılayarak durumu daha da kötüleştirmenize, onları etiketlemenize veya onların arkasından dedikodu yapmanıza gerek yoktur.

Bu tip bir enerji ancak negatifliği şiddetlendirir ve sizin onların karmaşık ağlarında takılı kalmanıza neden olur.

Onların dramlarını beslemeyin ya da içine dâhil olmayın, onun yerine bu teknikleri uygulayın:

1-Solar PleksusŞakranız insanlarla enerjetik bağlantılar veya kordonlar ürettiğiniz yerdir. Hepimizin Solar Pleksustan başlayan ve başkalarının SolarPleksuslarına bağlanan kordonları vardır. Bazı kordonlar çok ince ve hafif olabilirken bazıları sağlıklı ve güçlü olabilir, bazılarıysa sağlıksız ve hatta zehirli olabilirler.

Bu kordon bağlantılarını bir kişiden diğerine olan enerji akışları olarak düşünün. Bağlantı ahenkli olduğunda, enerji de ahenkli bir biçimde akar, ama bağlantı sağlıksız olduğunda enerji ağır bir akışa geçer.

Enerji aynı zamanda sadece tek bir tarafta da olabilir ve bazı insanlarla konuştuktan sonra kendinizi bitip tükenmiş gibi hissetmenizin nedeni de budur. Hepimizin tanıştığımız insanlarla, ruhsal arkadaşlarımızla, belli bir uyum içine girdiğimiz varlıklarla ve geçmiş yaşamlarımızdan birtakım insanlarla enerjetik kordonlarımız vardır. Ve dünyadaki deneyimlerimizin bir bölümü de tüm bağlantı türleriyle ilgilenmeyi öğrenmektir.

Bağlantıyı ŞifalandırmayıVizüalize Edin

Eğer hayatınızda sizi rahatsız eden biri varsa zihninizi sakinleştirmek için bir anınızı ayırın ve bu insanla yarattığınız kordon tipini gözünüzde canlandırın.

İmajinasyonumuz genellikle yaratmış olabileceğimiz şuuraltındaki enerjetik modelleri toplamada çok iyidir.

Enerjetik kordonlara ilişkin bir anlayışınız oluştuktan sonra kordona nasıl bakmak istediğinizi belirleyebilir ya da kordon kesme ritüeli gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kordon kesme ritüeli başka bir kişiyle aranızdaki kordonları sıfırlamak için harikadır.

 

Korunma Duruşu

Solar PleksusŞakranızı negatif etkilerden korumak için gerekli olan bir diğer yöntem de mide bölgenizi kollarınızla kapatmak olabilir.

Bu enerjinizin çekilmesini önleyecek ve aynı zamanda sizin onların enerjisine çekilmenizi de önleyecektir.

Basitçe kollarınızı midenizin üzerinden sarın ve bedeninizi yan tarafa döndürün.

(10.06.2019)

 

Mürüvvet Kılcı Sertoğlu
Mürüvvet Kılcı Sertoğlumuruvvet-kilci@hizmetgazetesi.com.tr
http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com