SON DAKİKA

FORUM ÇAMLIK İFTARDA BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 11:12 'de eklendi ve 414 views kez görüntülendi.

Denizli’nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirdiği keyifli bir iftar yemeği organizasyonuna imza attı. Etkinliğe Alışveriş Merkezi Müdürü Didem Kırşallıoba’nın yanı sıra aralarında Forum Çamlık’ın da bulunduğu, Türkiye genelinde 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Türkiye’nin Alışveriş Merkezleri Yönetimi Direktörü Hakan Altın da katıldı.

On yılı aşkın süredir her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, bu yıl da iftarda basın mensuplarını bir araya getirdi. Downtown House’da gerçekleştirilen keyifli yemekte misafirlerin sohbetine fasıl grubu da eşlik etti. İftar yemeğinde basın mensuplarını ağırlayan Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Müdürü Didem Kırşallıoba, organizasyonla ilgili şunları söyledi: “Bu keyifli davetimize katılan Denizli’nin değerli basın mensuplarına tüm ekibim adına teşekkür ederim. Tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da birlikte güzel bir sohbet fırsatı yakaladık. Forum Çamlık olarak yalnızca bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda yaşam merkezi olarak konumlanıyor, yıl boyunca her yaştan misafirimize hitap eden etkinliklerle biliniyoruz. Siz değerli gazeteci dostlarımızın da yakından takip ettiği projelerimizi yüz yüze paylaşma, fikir alışverişinde bulunma fırsatı bizler için çok değerli. Bu yıl aramızda Multi Türkiye Alışveriş Merkezleri Yönetimi Direktörü Hakan Altın da vardı. Hakan beyle beraber her biri aynı zamanda bizim ziyaretçimiz de olan, destekleriyle ve ilgileriyle bizi onurlandıran basın mensuplarıyla bir arada olmaktan mutluluk duyduk. Ramazan’a özel etkinliklerimizi ve devam eden kampanyalarımızı detaylıca aktarma imkanı bulduk. Yeni dönem projelerimizi de bu organizasyonda aldığımız görüşler, dinlediğimiz yorumlar ve beklentilerle şekillendireceğiz.”

FORUM ÇAMLIK RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

Ramazan boyunca her Cuma günü, Forum Çamlık ziyaretçilerinin iftar keyfine özel fasıl dinletisi eşlik ediyor. Cumartesi günleri, Ramazan’ın olmazsa olmazı Karagöz ve Hacivat gösterisi, küçük büyük her yaştan ziyaretçinin beğenisine sunuluyor. Forum Çamlık Çocuk Kulübü’nün etkinlikleri Ramazan boyunca da hız kesmeden devam ediyor, minikler her hafta sonu ücretsiz gerçekleştirilen atölye ve masal oyun seanslarına katılarak verimli zaman geçirme imkanı yakalıyor.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com