SON DAKİKA

KEPENEK’E SOYER’DEN DESTEK

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 9:55 'de eklendi ve 450 views kez görüntülendi.

CHP Honaz Belediye Başkanı Adayı Yüksek Kepenek tarafından düzenlenen iftar yemeğine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’de katıldı. Soyer, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada Honaz için Kepenek’e destek istedi ve Honaz’ın kirazını marka yapacaklarını söyledi.

 

Honaz İlçesi’nde 2 Haziran’da yenilecek olan belediye başkanlığı seçimleri için adayların seçim çalışmaları devam ediyor. CHP’nin adayı Yüksel Kepenek önceki gün düzenlediği iftar yemeği ile Honazlılar ile bir araya geldi. Yoğun katılımın olduğu iftar programına destek için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’de katıldı.

 

İftar programında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Honaz’ın kirazını marka yapmak için İzmir olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “İzmir’de ilçelerimize nasıl destek verdiksey Honaz İlçesi’ne de destek vereceğiz. Örnek vermek gerekirse Seferihisar’daki mandalinayı nasıl dünya markası yaptıksay Honaz’ın kirazınıda marka yapacağız. Başkanımızla beraber bunu başaracağız” dedi.

 

CHP’nin Honaz Belediye Başkanı Adayı Yüksel Kepenek’te iftar programına katılan tüm Honazlılara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür ederek, Honaz için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com