SON DAKİKA

BAŞKAN DOĞAN’A SEVGİ SELİ

Bu haber 18 Mayıs 2019 - 10:32 'de eklendi ve 749 views kez görüntülendi.

Merkezefendi Belediyesi’nin iftar sofrası bu kez Sevindik Mahallesi’nde kuruldu. İftar yemeğine katılan vatandaşlar Başkan Doğan’a büyük sevgi gösterisinde bulundu. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bereketin daha yoğun yaşandığı bu mübarek Ramazan ayında, bu güzel Ramazan akşamında oruçlarımızı hep beraber açtık. Öncelikle Ramazanınız mübarek olsun, Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin” dedi.

 

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilk olarak Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne kurulan iftar sofrası bu kez de Sevindik Mahallesi’nde kuruldu. İftar programına Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz, Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun, mahalle muhtarları ve dört bine yakın vatandaş katıldı.

 

“İLK PROJEMİZ YOLUN ALTINA”

Başkan Doğan, “Sizlerle, 31 Mart öncesi sık sık görüştük. Ben sizlere verdiğim sözleri unutmadım, hepsi aklımda. Yolun alt tarafında hiç hizmet yok diye konuşuyorduk. Sizlere söz veriyorum, ilk projemiz yolun alt tarafında gerçekleşecek. Sevindik’in sıkıntıları ayrı, biliyoruz. Sevindik’in büyük bir alt yapı sorunu var. Kat artırımı sıkıntısı var. Kreşler, etüt merkezleri açacağız. Sümer Mahallemizdeki kadınlara bir kadın başkan olarak apayrı bir sözüm var. Oraya bir kreş açacağız. Kadınlarımız için kurs merkezlerimiz olacak. Artık kadınlarımız evde kapanıp kalmayacak. Eskihisar Mahallemiz var bir de… Çilekeş Eskihisarımız… 18.maddeden canı yanan Eskihisarımız… Orayı da unutmadık. İnşallah bu yeni dönemde 5 yıldır yolun alt tarafına gelmeyen hizmet, söz veriyorum gelecek” diye konuştu.

 

“SİZLERİ ASLA MAHCUP ETMEYECEĞİM”

Büyük bir destek gördüğünü belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bu yola çıktığım andan itibaren hepiniz bana büyük destek oldunuz. Gerek mensubu olduğum parti gerekse şahsım, 31 Mart Yerel Seçimlerinde şu ana kadar almadığı oyu, Sevindik’ten, Sümer’den, Eskihisar’dan aldı. Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sorumluluklarımı biliyorum, sizleri asla mahcup etmeyeceğim. Ben bugün bir kez daha gurur duydum sizinle, bir kez daha sizin desteğinizi hissettim. Aynı 31 Mart günü gibi bizleri yine yalnız bırakmadınız. Katılımlarınız için de ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

VEKİL ARSLAN, “SİZLERE HİZMET ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Kazım Arslan ise, “Böyle bir akşamda davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımız böyle birlik ve beraberlikleri görmek için bu iftar sofralarını gerçekleştiriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sevindik bizim en gözde mahallelerimizden bir tanesidir. Gerçekten hizmete susamış, bizleri bekleyen ve bizleri destekleyen, oylarıyla Şeniz Doğan’ı belediye başkanı olarak görevlendiren ve bizlere bu yetkiyi veren sizlere çok teşekkür ediyorum. Hepinizi yürekten kutluyoruz. Sizlere hizmet etmek için yola çıktık. Allah’ın izniyle bu hizmetleri kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmeye söz veriyoruz. Hepinize hayırlı akşamlar, hayırlı Ramazanlar” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com