SON DAKİKA

YÖNETİM HAKKI… (16.05.2019)

Bu haber 16 Mayıs 2019 - 7:49 'de eklendi ve 127 views kez görüntülendi.

Her ne kadar Cumartesi günü oynanacak bir maç olsa da, Abalı Denizlispor için sezon tamamlanmış durumda. Kutlamalar, tebrikler, planlar, programlar, açıklamalar velhasıl yapılması gerekenlerin neredeyse hepsi son birkaç günde yapıldı.

İstanbulspor maçının önemsiz hale getirildiğini zaten futbolculara Çarşamba gününe kadar verilen izin ortaya koydu. 2.5 idmanla çıkılacak İstanbulspor maçı ve Gençlerbirliği-Adana Demirspor maçının sonuçları Süper Lige birinci ve ikinci sırada çıkacakları belirleyecek.

Kadro yetersizliği sebebiyle eksik oyuncuların katıldığı kamplardan teknik adamın yönetime verip veriştirmesine, futbolcuların sırtlarını sahaya dönüp antrenmana çıkmamasından yaşanan ekonomik sıkıntılara kadar ilginç ve zor ayların yaşandığı bir sezonu geride bıraktık.

Büyük umutlarla sezona başlayan, zaman zaman tökezlemesine rağmen hedefine ulaşmayı başaran Denizlispor konusunda yazılacak çok şey var.

Denizli’de gündemin ilk sırasında olmayı sürdürüyor Abalı Denizlispor. Sadece caddelerde değil, ev ve işyerlerinde de Yeşil siyah bayraklar dalgalanmaya başladı.

Başkan Ali Çetin ve yönetimin yola devam edip etmeyeceği soruluyor. Hatta dün bazı basın yayın organlarında bu konuyla ilgili haberler yayınlandı. 27 Nisan tarihindeki gazetemiz ve internet sitemizde ‘DİREKSİYONUN BAŞINDAYIZ’ başlıklı haberimizde bu soruların cevapları vardı. O haberde başkanın, “Mevcut yönetim göreve devam edecek. Herhangi bir olağanüstü genel kurul veya yönetim kurulunda değişiklik gündemimizde yok. Abalı Denizlispor Süper Ligde en azından orta sıralarda mücadele eden bir takım olacak. Hazırlıklara da yavaş yavaş başladık” ifadelerine yer vermiştik.

Ali Çetin ve ekibi bundan sonra başarılı işler yapar mı yapamaz mı onu zaman gösterecek.

Ancak bu takımı şampiyon yapan yöneticilerin, analarının ak sütü gibi helal olan bir hakları var.

O da; göreve devam edip etmeme konusunda istedikleri kararı alma hakkı.

(16.05.2019)

Altay Varol
Altay Varolaltayvarol@hizmetgazetesi.com.tr
http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com