SON DAKİKA

CANLI YAYINDA İNTİHARA TEŞEBBÜS ETTİ

Bu haber 23 Nisan 2019 - 8:38 'de eklendi ve 166 views kez görüntülendi.

Denizli’de sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayın ile intihar edeceğini söyleyen H.E, canlı yayını izleyenlerin ihbarıyla olay yerine giden Jandarma ekipleri tarafından ikna edilerek intihardan vazgeçirildi.

Olay Pamukkale İlçesi Karahayıt Mahallesi’ndeki dağlık alanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 49 yaşındaki H.E, intihar etmek için Karahayıt Mahallesi’nde bulunan dağlık alana gitti. Burada yüksek bir tepeye çıkan ve cep telefonu ile sosyal medyadan canlı yayın yaparak intihar edeceğini söyleyen H.E, yayını izleyen herkesi şok etti. Canlı yayında intihar edeceğini ve bulunduğu noktayı gösteren H.E’nin intihara teşebbüs yayınını izleyenler, durumu Jandarma ekiplerine bildirdi. İhbarla birlikte harekete geçen ekipler, telefon sinyali ile şahsın bulunduğu yeri tespit ederek olay yerine gitti.

Kısa sürede intihar edecek olan şansa ulaşan jandarma ekipleri, H.E ile konuşarak intihardan vazgeçirdi. İntihara teşebbüs eden H.E’nin ailevi nedendenler dolayı psikolojinin bozulduğu bu neden den dolayı da intihar etmek istediği öğrenildi.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com