SON DAKİKA

MİLLETVEKİLİ KARACA ARBEDEDE YARALANDI

Bu haber 18 Nisan 2019 - 8:21 'de eklendi ve 124 views kez görüntülendi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını alırken yaşanan arbedede yaralanan ve kolunda kesik oluşan, CHP Denizli Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, İstanbul’da tedavi altına alındı. Sağlık durumun iyi olduğu öğrenilen Karaca’ya ilk geçmiş olsun ziyaretini ise CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almak için geldiği Çağlayan Adliyesi, İl Seçim Kurulu’nda arbede çıkmış, çıkan arbedede Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca yaralanmıştı. Görevlilerin ve polisin sıkıştırması sonucu ofisin cam bölmesi çarpan Karaca’nın kol damarları kesilmiş, Karaca yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılmıştı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Karaca, instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Dün mazbatamızı alırken yaşanan arbedede kırılan camın düşmesi sol kolda oluşan kesik nedeniyle gece geçirdiğim operasyon başarıyla tamamlandı. Sabah doktorlarımız, kontrollerin dışında bilgilendirme de yaptı. Atılan 20 dikiş ve el cerrahisi operasyonunun ardından genel sağlık durumumun iyiye gittiği bildirildi” ifadelerini kullandı.

 

KARACA’YA İMAMOĞLU’DAN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

İstanbul’da hastanede tedavi altına alınan Karaca’ya ilk ziyareti ise CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptı. Hastanede CHP Denizli Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca’yı ziyaret eden İmamoğlu, geçmiş olsun dileğinde bulunarak yaşanan arbede hakkında bilgi aldı.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com