SON DAKİKA

YAZARLARDAN FUARA TAM NOT

Bu haber 08 Nisan 2019 - 7:22 'de eklendi ve 34 views kez görüntülendi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Ege’nin en büyük kitap fuarına katılan ünlü yazarlar fuarın çok başarılı olduğunu belirterek, Denizlililerin kitaba olan sevgisinden övgüyle bahsetti. Ünlü oyuncu ve yazar Ercan Kesal, “İstanbul ile yarışacak yoğunlukta ve yetkinlikte bir fuarla karşılaştım” derken, Başkan Osman Zolan da yazarları ve fuara gelen vatandaşları yalnız bırakmadı.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Ege’nin en büyük kitap fuarı kapılarını açmasının ardından kitapseverlerin akınına uğradı. Her gün binlerce vatandaşın akın ettiği fuarda onlarca yazar kitapseverlerle bir araya gelerek söyleşi ve imza günlerine katılıyor. Ünlü yazarların imza günlerinde ve söyleşilerde kitapseverlerle bir araya geldiği Denizli Büyükşehir Belediyesi 3. Kitap Fuarı’nda ünlü yazarlardan imza almak için uzun kuyruklar oluşurken, kitaplarını okurları için imzalayan ünlü yazarlar, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Kitapseverlerin heyecanla beklediği Ege’nin en büyük kitap fuarı özellikle hafta sonunda  adeta bir şölen havasında geçti.

 

 

BAŞKAN OSMAN ZOLAN’A YOĞUN İLGİ

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’da fuarın ikinci gününde ziyaret edenler arasındaydı. Başkan Osman Zolan, başta fuarın Onur yazarı Gürbüz Azak, Kemal Yalçın gibi pek çok Denizlili yazarın yanı sıra imza günü programı olan ünlü yazarları da ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Osman Zolan, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Yoğun ilgi gören kitap fuarını başlatmanın mutluluğunu bir kez daha yaşadıklarını belirten Başkan Osman Zolan, “Yüzlerce yayınevi ve yazarımız fuarda hemşehrilerimizle buluşuyor. Çevre illerden de çok sayıda ziyaretçimiz var. Yazarlarımız, şairlerimiz imza günlerinde vatandaşlarımızla bir araya geliyor. Bu yıl da dolu dolu bir kitap fuarı geçiyor. Ben tüm vatandaşlarımızı mutlaka fuarımıza giderek kitapla buluşmasını öneriyorum” dedi.

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com