SON DAKİKA

BAŞER; “PROJELERİMİZ MERKEZEFENDİ’MİZE ÇOK YAKIŞACAK”

Bu haber 14 Mart 2019 - 9:31 'de eklendi ve 42 views kez görüntülendi.
960x100 px

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, “Vizyon projelerimizden olan Hanım Eller Çarşısı Denizlimize ve Merkezefendi’mize çok yakışacak”dedi.

 

“MİLLETİMİZ BİZE GÜVENİYOR”

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer Merkezefendili vatandaşlarla bir araya geldi. Başer konuşmasında; “Kadın Annedir, kardeştir, eştir. Onlar bizim değerimizdir. Merkezefendi Belediye Başkan Adayımız Muhammet Subaşıoğlu, hanım kardeşlerimize ‘Hanım Eller Çarşısı’ nın yapılması sözünü verdi. Tüm vatandaşımızın bize sonuna kadar inandıklarının bilincindeyiz. Bizler söz verip sözünde durmayanlardan değiliz” dedi.

 

 

“31 MART GÜNÜ HİZMET DESTANI HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK”

Tezahüratlar eşliğinde konuşması sık sık kesilen AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ” Görüyoruz ki heyacanımız mahallelerimize sığmıyor. Allahın izniyle ve Milletimizin desteğiyle 31 Mart günü gümbür gümbür sandıkları patlatıp Cumhur ittifakımızın adayları Büyükşehirde Osman Zolan Başkanımız, Merkezefendide Muhammet Subaşıoğlu Başkanımızla Hizmete Devam. Şunu kesinlikle unutmayın ki Cumhur İttifakı; bu aziz milletin ortak değerleri etrafında kenetlenmesidir. Denizli’mizde 31 Mart sonrası bu kenetlenmeyle hizmet destanları yazılmaya Devam edilecektir. Milletimiz Denizli’mize kimin katkı sağlayacağını, kimin bu milletin gönlüne dokunacağını çok iyi biliyor. Bu coşkudan da anlıyoruz ki Denizli’miz kararını verdi. Tevazu Samimiyet Gayretle Memleket İşi Gönül İşi diyerek yola Devam.”dedi

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com