SON DAKİKA

KOCABAŞ DEVECİOĞLU’NA SAHİP ÇIKTI!

Bu haber 14 Mart 2019 - 7:58 'de eklendi ve 45 views kez görüntülendi.
960x100 px

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Başkan Adayı Turgut Devecioğlu’nun Kocabaş’taki Seçim Koordinasyon Merkezi, coşkulu bir kalabalığın katılımıyla, miting havasında gerçekleştirildi. Kocabaş halkının desteğini her zaman gördüğünü belirten Başkan Devecioğlu, “Sizler bizim yanımızda durdunuz, biz çalıştık, yaptık. Görüyorum ki; bu akşam bizleri yalnız bırakmayarak, hizmetlerimizi takdir ediyor, bize sahip çıkıyorsunuz. Biz de size söz veriyoruz; Kocabaş’a hizmet yağmaya devam edecek” dedi.

 

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Honaz’da Seçim Koordinasyon Merkezi açtı. Yağmur ve soğuk havaya rağmen, çok sayıda vatandaş, meydanı doldurarak Devecioğlu’nu yalnız bırakmadı. Açılış miting havasında gerçekleşti.  Başkan Devecioğlu, öncelikle MHP İlçe Başkanı ve teşkilatına, BBP İlçe Başkanı ve teşkilatına, Ülkü Ocakları gençlerine, Cumhur İttifakı’nın ortağı tüm partilerin kadın ve gençlik kolları mensuplarına, önceki Belediye Başkanlarına, Belediye Meclis üyesi adaylarına, muhtarlara teşekkür etti. Devecioğlu, “Ayrıca Honaz’ın 22 mahallesine de şükranlarımı sunuyorum. Her daim yanımızda dimdik durdular. Bize sahip çıktılar. Bugün alanı dolduran Kocabaşlı hemşehrilerim de desteklerini ortaya koyarak bizlere güç verdiler. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 

KOCABAŞ’A MÜJDELER VERDİ

Kocabaş’a yeni dönemde de hizmet yağmurunun devam edeceğini belirten Devecioğlu, “Kocabaş’ımızın en çok arzuladığı, en çok istediği Doğalgazı da en kısa sürede mahallemize getireceğiz. Cumhuriyet mahallemizin yüklenici firması geldi, dün yer tespitlerini yaptık. Üstyapı çalışmalarına hemen başlıyoruz. Mahallemizde Büyükşehir Belediyemizce yapılan bir halı saha var. Biz de yeniden göreve geldiğimizde Honaz Belediyesi olarak 2 adet daha halı saha yapacağız. Kocabaş mahallemizde nüfusun artmasıyla doğan eğitim kurumu ihtiyacını karşılamak ve çocuklarımızın eğitim- öğretimlerini kendi mahallelerinde alabilmeleri adına, İmar Planlarında alanları ayrılmış olan yerlerde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise yapılması sağlanacak. Milli Eğitim Bakanlığı yatırımları yakından takip edilecek. İlçemizdeki tüm eğitim kurumlarımızın çevre düzenlemesi, spor ve etkinlik alanları, projeksiyon, kitap, bilgisayar, akıllı tahta, yazıcı, fotokopi makinesi gibi teknolojik araç ve gereç ihtiyaçlarını karşıladık, karşılamaya devam edeceğiz” dedi. Devecioğlu’nun konuşmasının ardından Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com