SON DAKİKA

GÜRLESİN’DEN KENT PROTOKOLÜNE VEDA ZİYARETİ

Bu haber 14 Mart 2019 - 7:52 'de eklendi ve 40 views kez görüntülendi.

Pamukkale Belediyesi’nde 5 yıldır kurucu başkan olarak görev yapan Hüseyin Gürlesin, kent protokolüne veda ziyaretlerini sürdürüyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Denizli Valisi Hasan Karahan, Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu ve Merkezefendi Kaymakamı Dr.Adem Uslu’yu makamlarında ziyaret etti.

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 5 yıllık kurucu belediye başkanlığının son döneminde veda ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Gürlesin, Vali Hasan Karahan, Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu ve Merkezefendi Kaymakamı Dr.Adem Uslu’yu makamlarında ziyaret etti. Başkan Gürlesin, kent protokolüne sürdürdüğü veda ziyaretlerinde, “Devlet bir bütündür. Devletin imkânlarının her alanda halkın hizmetlerine sunulması gerektiğini düşüncesiyle her zaman devletimizin il temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunarak, omuz omuza çalıştık. Sayın Valimiz Hasan Karahan olmak başta üzere, Pamukkale Kaymakamımız Sayın Hayrettin Balcıoğlu ve tüm devletimizi ilimizde, ilçemizde temsil eden kent protokolümüzle, uyum içinde, el ele güzel şeyler yapmaya gayret ettik” dedi.

 

GÜRLESİN, “ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAKTAN ÇEKİNMEDİK”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ‘Pamukkale’de yaşamak ayrıcalıktır” sloganından hareketle 5 yıl boyunca Pamukkale İlçesi’nin geleceğine ışık tutacak projelere imza attıklarını belirterek, “Sıfırdan kurulan bir belediyenin kurucu belediye başkanı olarak, göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ilimizde ve ilçemizde bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları ile her zaman güzel iyi ilişkilerle iş birliği içinde çalıştık” dedi.  Denizli’nin en büyük ilçesi, Türkiye’de 27 ilden daha büyük bir ilçe belediyesi olarak öğrencileriyle birlikte yaklaşık 400 bin nüfusa hizmet götürdüklerini hatırlatan Başkan Gürlesin, “Hem nüfus yoğunluğu hem de coğrafi yapısı olarak zorlu bir ilçeye, sıfırdan kurulan bir belediye olmamıza rağmen, 50 yıllık 100 yıllık belediyelerin yapmadığı çok önemli dev projelere, yatırımlara imza attık. Pamukkale Belediyesi’nin kurucu başkanı olarak, yerel yönetici olarak ve Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız feyz ile her zaman, tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla daima el ele, omuz omuza, güzel bir iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdürdük. İlçemiz adına, bölgemiz adına yapılacak, yapılan her olumlu projenin altına elimizi koymaktan çekinmedik. Her zaman bunun gururunu yaşayacağız” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com