SON DAKİKA

WERNUAR EVENT HALL’DE GAZAPİZM RÜZGARI

Bu haber 13 Mart 2019 - 8:16 'de eklendi ve 313 views kez görüntülendi.

Son yılların sevilen sanatçısı Anıl Acar ya da bilinen ismiyle Gazapizm Denizli Wernuar Event Hall’de sahne aldı. Denizli’de Gazapizm hayranlarının yoğun ilgi gösterdikleri konserde genç sanatçı seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile geceye katılanlara unutulmaz bir akşam yaşattı. Rap şarkılarıyla milyonlarca hayranı bulunan Anıl Acar, diğer adıyla Gazapizm, Wernuar Event Hall ile Denizlili hayranlarıyla buluştu. Antalya yolu üzeri Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunan ve ünlü sanatçıları Denizliler ile buluşturacak olan Wernuar Event Hall’de ilk sahneyi ünlü rap sanatçısı Gazapizm aldı.

Sahneye çıkan Gazapizm, seslendirdiği şarkılarıyla Denizlili hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Dinleyiciler de Gazapizm’le beraber şarkılara eşlik ederek konsere renk kattılar.

Wernuar sahibi Levent Soysal ve Mehmet Kandemir, konserle ilgili yaptığı açıklamada Denizli’deki Gazapizm hayranlarının olağanüstü bir coşkuyla katıldıkları konserin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirdiler. Bu tür konserlerle Türkiye çapında ün yapan birçok sanatçıyı da Denizli’yle buluşturmak hedefinde olduğunu dile getiren Soysal ve Kandemir, bu konuda Gazapizm örneğinde olduğu gibi gene yoğun bir katılımla karşılaşacaklarından emin olduğunu belirttiler. Etkinliklerin sürekli devam edeceğini belirten yetkililer, 15 Mart tarihinde ünlü sanatçı Tan’ı Denizlili hayranları ile buluşturacaklarını tüm Denizli halkını davet ettiklerini belirtti.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com