SON DAKİKA

“MERKEZEFENDİ DEMEK PROJE DEMEK”

Bu haber 18 Şubat 2019 - 12:47 'de eklendi ve 1.274 views kez görüntülendi.
960x100 px

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Şemikler Mahallesi’ndeki hemşerileri ile bir araya geldi. 5 yıllık süreçte yapılan projeleri anlatan Başkan Subaşıoğlu, “İlçemizi vizyon ilçe yaptık. Merkezefendi demek proje demek” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe genelinde Merkezefendili hemşerileri ile buluşmaya devam ediyor. Başkan Subaşıoğlu, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş ve AK Parti Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç ile birlikte Şemikler mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

“5 YILDA ÇOK YOL KATETTİK”

Şemikler Mahallesi sakinleri ile konuşan Başkan Subaşıoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk andan bu yana Merkezefendimiz için büyük hedeflerimiz vardı. Merkezefendi’yi ‘vizyon ilçe, marka ilçe’ yapacağız dedik. İlçemizi vizyon ilçe, marka ilçe yaptık. Merkezefendi Belediyesi olarak 5 yılda çok yol kat ettik. Şunu belirtmeliyim ki; Merkezefendi demek proje demek. Türkiye’de 900’ü aşkın belediye arasında en çeşitli ve en çok proje üreten belediyeyiz.” dedi.

 

“ŞEMİKLER’DE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Subaşıoğlu, “Bu bölgemizde özellikle üst yapı çalışmalarında yoğun bir gayret gösterdik. 7 Milyon TL’lik yatırım yaptık. Şemikler Mahallemizin üst yapısını asfaltıyla, çizgisiyle, bordür taşlarıyla, kaldırımlarıyla tamamladık. Önümüzdeki dönem de bu çalışmalarımız devam edecek. Şemikler Toplu Konut Açık Pazaryeri’ni de Merkezefendi Belediyesi olarak mahallemize biz kazandırmıştık. Eğitimle ilgili bu bölgede etüt merkezleri bağlamında çok güzel projelere imza atacağız” dedi.

 

“HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, “Merkezefendi Belediye Başkanımız 2014 yılında sizlerden aldığı emaneti, 2019 yılına geldiğimizde çok daha ileriye taşıyarak Merkezefendi ilçemizi, Denizli’deki 19 ilçe arasında 1.sıraya getirdi. 5 yıllık bu süreç içerisinde yapılan hizmetlere ve projelere hepimiz şahidiz.” dedi.

 

“SUBAŞIOĞLU’NA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş ise, “Ülkemizin ve devletin bekasını isteyen bir parti olarak Cumhur İttifakı’nda yer alıyoruz. Cumhur İttifakı olarak Merkezefendi’de Sayın Muhammet Subaşıoğlu’nu destekleme kararı aldık. Kendisine yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyor, seçimlerde başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com