SON DAKİKA

“MAZERET DEĞİL ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ”

Bu haber 14 Şubat 2019 - 8:20 'de eklendi ve 352 views kez görüntülendi.
960x100 px

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Doğan, Gerzele Mahallesini ziyaret etti. Mahalle sakinleri ve esnaf sorunlarını dinleyen Doğan “Mazeret değil çözüm üreteceğiz” dedi.

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Gerzele Mahallesi’nde bulunan minibüs durağını ve çevre işletmeleri ziyaret etti. Ziyareti sırasında vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Şeniz Doğan “Tüm projelerimizin merkezinde insan var. Sizlerden aldığımız geri dönüşlerle şekillendirdiğimiz projelerimizi sizlerin yararına olacak şekilde hayata geçireceğiz” dedi.

 

“SİZİNLE BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİME SÖZ VERİYORUM”

Vatandaşların sorun ve şikayetlerini tek tek not alan Şeniz Doğan “Mahallemizde yaşanan sorunların hızlı ve tekrarlanmayacak şekilde çözülmesi için çalışacağıma söz veriyorum. Sizin taleplerinizle şekillenen projelerimizi sizlerin desteği ile hayata geçireceğiz” dedi. Vatandaşların mevcut yönetimin sürekli bahaneler üreterek sorunlarını çözmediğini belirtmesi konusuna da değinen Doğan, “Biz mazeret değil, çözüm üreteceğiz. Sizlerin derdini derdimiz olarak görüp, bir an önce çözülmesi için yetkimizi sonuna kadar kullanacağız. Asla ulaşılamayan bir yönetim anlayışı ile hareket etmeyeceğiz” dedi.

 

“PROJELERE HERKESİN ULAŞABİLMESİ ÖNEMLİ”

Yapılan projelere halkın ulaşabilmesinin ve ilgisinin önemli olduğuna dikkat çeken Doğan “Tüm projelerimizin merkezinde insan var, halk var, vatandaş var. Sizler kullanamadığınız takdirde projelerin hiç biri anlam ifade etmez.  Bu nedenle kullanılmayan dev yapılar yerine, herkesin kullanabileceği ulaşılabilir ve en önemlisi sizlere fayda sağlayan hizmetler sunacağız” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com