SON DAKİKA

DOĞUM GÜNÜNDE KAYAK MERKEZİNDE EVLİLİK TEKLİF ETTİ

Bu haber 22 Ocak 2019 - 8:04 'de eklendi ve 107 views kez görüntülendi.
960x100 px

Denizli’de uzun süredir birlikte olduğu sözlüsüne doğum gününde sürpriz hazırlayan genç adam, karlı havada yerden yüzlerce metre yükseklikte kayak merkezinde evlenme teklif etti.

Denizli’nin Pamukkale İlçesinde, Şevket Yitik (26) isimli genç 7 aydır birlikte olduğu öğretmen sözlüsü Şule Kazancıo’ya (22) doğum gününde sürpriz hazırladı. Sözlüsü ile Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı Bozdağ Kayak Merkezi’ne çıkan Yitik, karlı havada 21 Ocak 1996’da doğan sözlüsü Kazancıo’ya doğum gününde sürpriz yaptı. Yitik’in organize ettiği ve önceden kayak merkezinde bekleyen arkadaşları ise Kazancıo’ya tek tek gül verip meşale yaktı. Sözlüsünün önünde diz çöken ve yüzüğünü vererek evlilik teklif eden Yitik “evet” cevabı aldı. Genç çift daha sonra birbirine sarılarak o anların mutluluğunu yaşadı.

Sözlüsünden böyle bir sürpriz beklemediğini belirten Şule Kazancıo, doğum günüde kendisine en büyük hediyenin beklenmeyen bu evlilik teklifi olduğunu kaydetti.

Yitik ise sözlüsüne evlilik teklifi etmek için doğum gününü beklediğini ve ona en güzel hediyeyi vermek istediğini aktardı. Denizli’nin en güzel yerlerinden biri olan kayak merkezini seçtiğini söyledi.  (İHA)

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com