SON DAKİKA

VALİ KARAHAN İLÇELERDEKİ YATIRIMLARI İNCELEDİ

Bu haber 06 Aralık 2018 - 7:18 'de eklendi ve 61 views kez görüntülendi.
960x100 px

 Denizli Valisi Hasan Karahan, Çameli ve Acıpayam İlçelerine giderek incelemelerde bulundu. Vali Karahan, ilçelerde devam eden yatırımları inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

 

Vali Hasan Karahan’ın ilk durağı Acıpayam İlçesi oldu. Burada ilk olarak Aliveren Mahallesi’ndeki fidan dikimi törenine katılan Vali Karahan, daha sonra ilçedeki yatırımları yerinde inceledi. Vali Hasan Karahan daha sonra Acıpayam İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Bangraz Mevkiinde yapımı devam eden İlçe Jandarma Karakol binasında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Jandarma Karakol inşaatının incelemesinin ardından Acıpayam Kaymakamlığına geçen Vali Hasan Karahan, Kaymakam Ali Şanlıer’i makamında ziyaret ederek ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Vali Karahan’ın ikinci durağı Çameli İlçesi oldu. İlk olarak Çameli Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Vekili İsmail Alsancak ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, Kaymakam Vekili İsmail Alsancak’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com