SON DAKİKA

SİNEMA HİZMETİYLE EGE BÖLGESİ’NDEKİ İLÇELERLE YARIŞIYOR

Bu haber 28 Kasım 2018 - 6:55 'de eklendi ve 75 views kez görüntülendi.

Vizyon filmlerin Sarayköy’e gelmesiyle beyaz perdelerini aralayan Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi, Ege Bölgesi’ndeki 20 bin ve 30 bin nüfusa sahip ilçelerle yarışıyor. Sinema hizmetinin açıldığı günden bu yana binlerce kişiyi misafir eden Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’ni birçok ilçenin kültür sanat merkezi olacağına değinen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Hemşehrilerimize kendilerini geliştirebilecekleri, en güzel ve en doğru hizmetleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın ilçe halkına vaadi olan sinema hizmeti 13 Ekim tarihinde resmen gerçekleşti. Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi sinema salonu vizyon filmleriyle beyaz perdesini araladı.   Vizyon filmlerin Sarayköy’e gelmesiyle dikkatleri üzerine çeken Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde açıldığı günden bu yana binlerce kişi sinema izledi.

 

2014 yerel seçimlerinde ilçe halkına vaadi olan sinema hizmetini gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduğunu aktaran Başkan Özbaş, “Sarayköylü aziz hemşehrilerimize verdiğimiz sinema sözümüzü tutmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tabi sinema ve tiyatro bir şehrin kültürel ve sanatsal gelişmişliğini gösteren en önemli belirleyici özelliklerinden birisidir. Sarayköy’ün bunu kaldıracağından emindik. Çünkü Sarayköy yıllarca sinema, tiyatro, konser ve müzikallerle bu gelişmişliğini gösteren bir ilçeydi. Sarayköy bunları hak ediyor.” diye konuştu.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com