SON DAKİKA
deniz-seki

ALİ ÇETİN’İN A TAKIMI

Bu haber 02 Kasım 2018 - 7:36 'de eklendi ve 129 views kez görüntülendi.

Mustafa Üstek döneminin sona erdiği Denizlispor’da, Ali Çetin başkanlığındaki yönetim ilk toplantısında yeni görev dağılımı yaptı.

Başkan Ali Çetin, göreve geldiği ilk gün A takımında değişikliğe gitti. Mustafa Üstek’in göreve geldiği günden beri en yakınında bulunan ve Altyapıların teslim edildiği Necip İrdem yeni A takımında görev almazken, Üstek’in oğlu Mustafa Üstek’in de hiçbir aktif görevde yer almaması dikkat çekti. Yine Üstek’in her döneminde başkan yardımcılığı görevini verdiği Mehmet Uz, yeni görevlendirmede kendisine yer bulamazken, Taner Atilla ve Ali Fırat görev yerlerini koruyan isimler oldu.

2 Ekim’de yapılan toplantıda çeşitli komitelerde görev alan Ahmet Çakanel, MahmutAkarsu, Hasan Önder, İsmail Bay, Ali Yörümez, Nihat Hünkar, Yüksel Turan da yeni görevlendirmede görev almayan isimler oldu. Yeni görev dağılımında bir isim gözüme çarptı. Bu isim olağanüstü genel kurulda Mustafa Üstek’in listesinde olmayan yani yönetim kurulu üyesi olmayan Fikret Onur’du. Konuyu biraz araştırma ihtiyacı duydum. Fikret Onur’un, başkan Ali Çetin’in yanında ve mali işlerle ilgilenen bir isim olduğu ve kulübün mali işlerde Taner Atilla’nın yükünü hafifletmesi için görev verildiği bilgisine ulaştım.

Göreve nasıl getirildiği ise ilginç. 2 Ekim’deki genel kurulda Üstek’in listesinde iki Ahmet Çakanel ismi yazılıydı. Ancak Ahmet Çakanel diye sadece bir kişi vardı. Yani aynı isim iki defa yazılmış dolayısıyla yönetim kurulu listesi aslında bir kişi eksik yazılmıştı. İşte o eksik olan bir kişi, Fikret Onur ile dolduruldu.

Ali Çetin, belirlediği yeni A Takımı ile şimdilik böyle devam edecek. Ancak Ocak ayında yani devre arasında yeniden bir olağanüstü genel kurula gidilmesi ve Ali Çetin’in bu kez seçimle, aynı zamanda yeni isimleri yönetime dahil ederek yola devam etmesi de gündemde.

Şunu da ifade etmem gerekir ki, Ali Çetin’in başkanlığa gelmesi kamuoyunda olumlu bir hava estirdi. Futbolda başarı skor tabelası demektir. Skor tabelasında istediğiniz yazıyorsa başarılısınızdır. Adanaspor maçı bu açıdan Yeşil siyahlılar için daha da önemli bir hale geldi.

2.11.2018

Altay Varol
Altay Varolaltayvarol@hizmetgazetesi.com.tr
http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com