SON DAKİKA
deniz-seki

“KADINLAR İŞ HAYATINDA GÜÇLÜ OLMALI”

Bu haber 01 Kasım 2018 - 7:02 'de eklendi ve 54 views kez görüntülendi.

AK Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Nilgün Ök, “Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni”ne Katıldı.

AK Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Nilgün Ök, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımlarıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un ev sahipliğinde düzenlenen “Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği Protokolü” törenine katıldı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı arasında “Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği Protokolü” Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında düzenlenen törenle imzalandı. Düzenlenen törene katılan AK Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Nilgün Ök, söz konusu protokolün kadınların iş hayatında ticari işbirliğini geliştirme amacı taşıdığını kaydetti. Milletvekili Ök, “Kadınlarımızın iş hayatında çok daha güçlü ve kurumsal bir şekilde yer almalarının önünü açacak bu çalışma ile girişimci, üretimde yer alan kadınlarımız çok daha iyi çalışmalara imza atacaktır. Söz konusu protokol kurumsal dayanışmayı teşvik ederek, hali hazırda 174 olan kadın kooperatifi sayısının artmasına, kurumsal yapılarının güçlendirilmesine ve sürdürülebilirliklerinin sağlanmasına yol açacaktır” dedi.

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com