SON DAKİKA
deniz-seki

YENİ DÖNEM

Bu haber 01 Kasım 2018 - 6:43 'de eklendi ve 75 views kez görüntülendi.

Denizlispor’da rahatsızlığı sebebiyle görevini daha fazla sürdüremeyecek olan Mustafa Üstek, başkanlığı bıraktı ve yerine kısa süre önce başkanvekilliğine getirilen Ali Çetin geldi.

Yaklaşık 1.5 yıl başkanlık yapan Mustafa Üstek, özellikle yabancı futbolcuların dosyalarının kapatılması olmak üzere, mali açıdan kulübün çıkmaza gireceği dönemlerde elini cebine attı. Mali konularda fedakarlık yaptı. Başkanlığı döneminde gördüğüm yanlışları hep kaleme aldım ama mali konularda yaptıklarını da birçok yazımda dile getirdim. Denizlispor’da başkanlık yapan isimler içerisinde cep telefon numarası kayıtlı olmayan, telefonla hiç görüşmediğim tek başkandı Mustafa Üstek. Yüz yüze sadece bir defa antrenmanda tokalaşmış ve hal hatır sorularak geçen kısa bir sohbetimizin dışında hiçbir görüşmem olmamıştı. Yaptıklarıyla, yapmadıklarıyla Denizlispor’a verdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür etmek gerekir. Kendisine acil şifalar diliyorum.

Denizlispor’un yeni başkanı Ali Çetin’i 40 yıldır tanıyorum. Honaz’da birlikte büyüdüğümüz, kardeşi ile birlikte inşaat sektöründe başarılı işler yapmış bir işadamı. 28 Eylül’de yapılan olağanüstü genel kurulda; yönetim kurulu listesinde ismini gördüğümde yaşadığım şaşkınlığı, 1 ay sonra Denizlispor’un yeni başkanı olarak gördüğümde ikinci kez yaşadım.

1 Milyon nüfuslu Denizli’nin tek ortak paydası olan Denizlispor’un yükü artık onun omuzlarında. Çok kısa sürede önce yönetim kurulunda yer aldı, ardından da başkanlık koltuğuna oturdu. Şampiyonluğu hedefleyen ve bu yolda ilerleyen bir kulübün başkanı olarak üstlendiği bu görevde işi kolay değil. Bize başarılı olmasını dilemek düşer.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da gördüğümüz doğruları ve yanlışları yazmaya devam edeceğiz.

1.11.2018

Altay Varol
Altay Varolaltayvarol@hizmetgazetesi.com.tr
http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com