SON DAKİKA
deniz-seki

SEÇİMLERE 150 GÜN KALDI”

Bu haber 30 Ekim 2018 - 10:42 'de eklendi ve 58 views kez görüntülendi.

Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, yerel seçimlere 150 gün kaldığını belirterek “Herkes emin olsun ki gerek belediye başkan adaylarımız gerekse meclis üyesi adaylarımız en güçlü ve en fazla oyu alacak isimler olacak”dedi.

 

Saadet Partisi Denizli İl Teşkilatı, genişletilmiş Ekim Ayı İl Divan toplantısını, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi.Divan toplantısında partililere seslenen Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, Tunceli’de donarak şehit olan 2 asker ile ilgili olarak “Elbette hepimizin yüreği yanıyor. Bu devirde, 2 askerimizin donarak şehit olmasını asla ve asla kabullenemiyoruz! Derhal sorumluların ve ihmali olanların ortaya çıkartılmasını aziz milletimiz adına talep ediyoruz! Buradan hayatını kaybeden yiğitlerimize de bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarının ve milletimizin başı sağolsun” dedi.

Yerel seçimlere 150 gün kaldığının altını çizen Eryılmaz, “Herkes emin olsun ki gerek belediye başkan adaylarımız gerekse meclis üyesi adaylarımız en güçlü ve en fazla oyu alacak isimler olacak! Seçimi kazanacak isimler olacak! Denizli’yi yeniden Saadet Partili belediyelerle tanıştıracak isimler olacak!” dedi.

Saadet Partisi GİK üyesi Mesut Dağ ise  “Belediyelerdeki israfa son vermeye var mısınız? Denizli’yi trafikten kurtarmaya var mısınız? Yeniden hizmet belediyeciliğini hayata geçirmeye var mısınız? Makam aracı saltanatına son vermeye var mısınız? İşi torpilliye değil ehline vermeye var mısınız? Belediyelere yeniden ‘rüşvet alan da veren de mel’undur’ tabelası asmaya var mısınız? Vatandaşı müşteri gibi gören zihniyete dur demeye var mısınız? Adaletsiz kentsel dönüşüm uygulamalarına son vermeye var mısınız? Belediyeleri halkla birlikte yönetmeye var mısınız? Temiz yönetime, şeffaf yönetime var mısınız? Kaynakları reklama değil hizmete aktarmaya var mısınız? Özetle Denizli’yi kurtarmaya, şehrimizi yeniden yaşanabilir yapmaya var mısınız?”

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com