SON DAKİKA
deniz-seki

ADAY ADAYLIĞINI BALKONDAN AÇIKLADI

Bu haber 26 Ekim 2018 - 13:23 'de eklendi ve 157 views kez görüntülendi.

Merkezefendi Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adayı olan Avukat Şeniz Süzek Doğan, miting havasında geçen basın açıklamasında kendisini ve projelerini tanıttı.

Avukat Şeniz Süzek Doğan, CHP Denizli il binası önünde düzenlediği basın toplantısında, Merkezefendi Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı. Toplantıya, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ile çok sayıda partili katıldı. Partililerin salona sığmaması nedeniyle Doğan, aday adaylığı açıklamasını balkondan yapmak zorunda kaldı.

 

“Yaşamım boyunca örgütlü toplum özgür birey anlayışımla öğrenci birliklerinde sivil toplum kuruluşlarında ve baromuzun komisyonlarında çalıştım” diyen Av. Şeniz Süzek Doğan, “Topluma hizmet etmeyi çok seviyorum. Tecrübeliyim, inançlıyım ve cesaretliyim. Ben Cumhuriyet Halk Partili olmadım, Cumhuriyet Halk Partili doğdum. Doğdum doğalı siyasetin içindeyim” dedi.

 

ÖN SEÇİMİ HATIRLATTI

Gençlik kolları ile başladığını anlatan Süzek, “Cumhuriyet Halk Partisi delegelerimizle Merkezefendi ve merkez ilçe, ilçe yöneticiliği ve başkan yardımcılığı yaptım. 2014 seçimlerinde kendimi sizlere, partililerime emanet ettim. Yapılan ön seçimde katılanların hemen hemen tüm oylarını alarak ön seçimden birinci çıkarak Büyükşehir ve Merkezefendi Meclis Üyesi oldum. O günlerde bana güvenen, inanan tüm partililerime şükranlarımı sunuyorum.  Son seçimlerde Genel Merkezimizin teveccühü ile Milletvekili adayıydım.  Hiçbir şekilde sıramı aldırmadan ailemden, işimden feragat ederek var gücümle çalıştım” dedi.

 

“SÖYLEYECEK SÖZÜM YÖNETECEK GÜCÜM VAR”

Merkezefendi için hayalleri olduğunu söyleyen Doğan; “Önümüzde yerel seçimler var. Partililerim genç, olgun, kadın, erkek demeden Merkezefendi Belediyesinde başkan olarak hizmet etmem için, Ege’de yeni bir topuklu efe olması gerekiyor diyerek bana çağrıda bulundular. Söyleyecek sözüm yönetecek gücüm var. Merkezefendi için hayallerim var. Önce insan şiarıyla çıktığımız bu yolda Merkezefendi Belediyemizi Merkezefendi halkımızla buluşturacağız. Ben hazırım sizler de hazır mısınız” dedi.

 

PROJELERİ SIRALADI

Son olarak Merkezefendi’ye kadın elinin değeceğini ifade eden Süzek, “Merkezefendimizin anne şefkati ile gülen yüzü olacağım. Merkezefendimiz yüzü gülen mutlu insanların yaşam merkezi olacak. Merkezefendimizi tüm Dünyaya tanıtacağız. Merkezefendi’de yaşamak her birimiz için bir ayrıcalık olacak. Merkezefendi’nin sorunlarını ve çözümlerini gayet iyi biliyorum. Projelerimi tek tek hayata birlikte geçireceğiz. En güzel yaşam alanları Merkezefendi’de olacak. Parklarında bahçelerinde çocuk sesleri kuş sesleri olacak. Merkezefendi üretecek, hiçbir zaman üretici sömürülmeyecek. Üretici ile tüketici el ele verip birleşecek. Uluslararası ün kazanacak. Sporda, sanatta, turizmde etkinliklerimiz olacak” diyerek projelerinden bahsetti.

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com