SON DAKİKA

12 YIL SONRA DÜĞÜNLERİNİ TAZELEDİLER

Bu haber 22 Ekim 2018 - 11:05 'de eklendi ve 181 views kez görüntülendi.
960x100 px

Denizli’nin Sarayköy İlçesi Tosunlar Mahallesi’nde 12 yıl yıllık evli İbrahim Sarıçiçek eşi Fatma Sarıçiçek ile 12 sonra tekrar düğünlerini tazelediler.

Denizli’nin Sarayköy İlçesi Tosunlar Mahallesi’nde 12 yıllık evli olan İbrahim Sarıçiçek (37) ve eşi Fatma Sarıçiçek (35) 12 yıl sonra tekrar dünya evine girdi. Ailesi, akrabaları ve mahalle halkı tarafından güzel karşılanan düğüne çok sayıda vatandaş katıldı. 12 yıllık evli olan çift tekrar düğün yapmaya karar verdi. Sarıçiçek çifti; “12 yıl sonra tekrar düğün evine girmek nerden aklımıza geldi dersen, ilk zamanlarda aklımızda istediğimiz gibi bir düğün olmadı. Bunun için tekrardan düğün yaptık. Daha önce eşimle aramızda kötü durumlarda geçti. Ayrılık eşiğine geldik tekrardan düğünü yaparak mutluluğumuzu ve aşkımızı tazelemiş olduk” dedi.

Diğer yandan düğüne gelen davetlilerde büyük şaşkınlık yaşadı. Bazı davetliler düğünün çocuklarının veya akrabalarının olduğunu sandığını ama düğüne gittiklerinde arkadaşlarının yeniden düğün yaptığını gördüğünü belirtti.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com